Specjaliści od alkoholu zawitali do Gorlic

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Al. Capone
Specjaliści od alkoholu zawitali do Gorlic

Znana marka sklepów monopolowych weszła do kolejnego miasta. Franczyzowy sklep Al.Capone - Specjaliści od alkoholu został otwarty w Galerii Rondo Center w Gorlicach.

Otwarcie nowego sklepu specjalistycznej sieci Al.Capone miało miejsce w 4 listopada. Nowi franczyzobiorcy zostali przywitani w gronie „Specjalistów od alkoholu” przez Sławomira Skowrona, właściciela sieci.

Al.Capone w Gorlicach to 26. sklep działający w tej sieci (pod marką Al. Capone działa 11 franczyzowych, pozostałe to firmowe placówki). Każdy z nich wyróżnia się na tle konkurencji bogatą ofertą, unikalnym i stylowym wystrojem oraz dostępnością ze względu na dogodną lokalizację i godziny otwarcia.

Ale to nie wszystko. Jak podkreślił podczas otwarcia właściciel Al.Capone, popularność i sukces sieci tworzą także pracownicy – specjaliści od alkoholu.

Nasi sprzedawcy zdobywają wiedzę o wszystkich oferowanych rodzajach alkoholu w szkoleniach wewnątrz firmy, jak i w organizowanych przez producentów i dystrybutorów znanych marek w Polsce i za granicą - powiedział Sławomir Skowron.

O szczegółach dotyczących otwarcia partnerskiego sklepu Al.Capone można dowiedzieć się odwiedzając naszą bazę systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram