Specjaliści od alkoholu z kolejnym sklepem franczyzowym

Autor: Redakcja
Data dodania: 16 grudnia 2015
Kategoria:
Foto: AL.CAPONE Specjaliści od alkoholu
Rośnie sieć sklepów specjalistycznych, która działa na lokalnym rynku.

Specjalistyczna sieć sklepów rozwija się zgodnie z planem. W grudniu tego roku otworzyła ósmy sklep franczyzowy.

Sieć AL.CAPONE Specjaliści od alkoholu powiększyła się o kolejną placówkę franczyzową. Sklep znajduje się w Zakliczynie i jest już 19 placówką działającą pod tym szyldem (Al.Capone ma 11 sklepów własnych).

W 2016 roku franczyza będzie miała kluczowe znaczenie dla rozwoju sieci. Na etapie wdrażania na terenie małopolski i podkarpacia jest już kilka nowych lokalizacji, więc kolejny rok przyniesie z pewnością poszerzenie sieci o kilkanaście nowych placówek – powiedział w rozmowie z nami Maciej Gubernat, dyrektor ds. rozwoju rynku AL.CAPONE Specjaliści od alkoholu.

Teren działalności marki to województwa małopolskie, podkarpackie i świętokrzyskie. Sieć zawdzięcza swój dynamiczny rozwój bogatemu asortymentowi, konkurencyjnym cenom oraz swoistemu klimatowi sklepów. Minimalna kwota inwestycji w ten koncept wynosi 150 tys. zł. Tych środków powinno wystarczyć na wyposażenie i pierwsze zatowarowanie (kwota jest uzależniona od wielkości sklepu i stanu lokalu).

Z kolei opłata wstępna za przystąpienie do sieci wynosi 20 tys. zł netto (zawiera pakiet startowy, a w tym: wizualizacja zewnętrzna, projekt wnętrza, oprogramowanie, odzież firmowa, pakiet szkoleń).

Więcej szczegółów na temat współpracy z AL.CAPONE Specjaliści od alkoholu znajduje się w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram