Specjał ma już 10 tysięcy sklepów w sieciach franczyzowych

Data dodania: 13 maja 2021
Kategoria:

W sobotę, 8 maja, w miejscowości Górno na Podkarpaciu, uruchomiono 10 000 sklep sieci franczyzowych prowadzonych przez spółki GK Specjał (Nasz Sklep, Livio, Rabat Detal). Nowy sklep działa jako Market Plus w ramach sieci Nasz Sklep pod nazwą Premium Market Plus.

Zakłady Mięsne Smak Górno są właścicielem i franczyzobiorcą nowo otwartej placówki. Kluczowym elementem oferty sklepu będzie stoisko mięsno-wędliniarskie. Tomasz Lis, dyrektor handlowy zakładów, wskazuje na wieloletnią współpracę ze Specjałem i pełnię polskiego charakteru obu firm jako decydujące czynniki w wyborze oferty sieci Nasz Sklep.

Oferta i funkcjonalności nowego sklepu

Sklep w Górnie, o powierzchni około 320 mkw., oferuje ponad 8 tysięcy produktów spożywczych i przemysłowych. Znajduje się tam 10 miejsc pracy, trzy stanowiska kasowe i parking na ponad 20 samochodów. Janusz Dąbek, dyrektor operacyjny ds. franczyzy, podkreśla, że oferta sklepu będzie się rozwijać do nawet 10 tysięcy pozycji, z naciskiem na produkty świeżych.

Wzrost zainteresowania formatem Market Plus

Format Market Plus cieszy się rosnącym zainteresowaniem wśród detalistów. W Górnie to ósma placówka franczyzowa w tym formacie, z ponad 30 sklepami własnymi Specjału działającymi w tym modelu.

Komentarz prezesa Specjału i dyrektora sieci Nasz Sklep

Krzysztof Tokarz, prezes Specjału, wskazuje na przewyższanie planów rozwojowych przez sieć, a Jan Sałata, dyrektor generalny sieci Nasz Sklep, zauważa, że sieć sukcesywnie rośnie, dodając co miesiąc nowe placówki. Mimo wysokich wymagań stawianych sklepom Market Plus, przewiduje on dla tego formatu dużą przyszłość.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design