SPAR zadomawia się w Częstochowie

Data dodania: 15 października 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
SPAR zadomawia się w Częstochowie; Foto: SPAR

Do sieci SPAR dołączyły dwa sklepy w Częstochowie. Placówkę w formacie SPAR Express otwarto 3 października, a kilka dni później sklep w formacie SPAR. Łącznie w tym mieście  znajdują się trzy placówki działające pod wspólną marką. 

Nowe placówki SPAR w centrum Częstochowy należą do Pauliny Moczarskiej będącej właścicielką SPAR w Kokawie oraz pierwszego sklepu SPAR w Częstochowie przy ul. Brata Alberta.

Przyłączenie do sieci SPAR dodało naszym sklepom świeżości. W dużym stopniu zmieniła się wizualizacja sklepów, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektu. Ponadto, uzupełniliśmy stały asortyment i wzbogaciliśmy go o produkty marki własnej SPAR. Oddaliśmy klientom do dyspozycji zupełnie nową przestrzeń. Dzięki tym zmianom sklepy wyglądają zupełnie inaczej niż przed 5 czy 10 laty, kiedy je otwierałam. Myślę, że nasi klienci z tych zmian są zadowoleni – mówi Paulina Moczarska, właścicielka sklepów SPAR w Częstochowie.

Udana współpraca z siecią SPAR zachęciła Paulinę Moczarską do kolejnych otwarć i rozwijania sklepów w ramach franczyzy.

Cieszę się z decyzji o przystąpieniu do SPAR. Współpraca oparta na dobrych, partnerskich relacjach i pomoc, na którą mogliśmy liczyć przy otwarciach kolejnych placówek jest nieoceniona – podsumowuje franczyzobiorczyni.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram