SPAR uruchamia kolejne sklepy

Autor: Redakcja
Kategoria:
Sklep SPAR w Jodłowej

W ostatnią sobotę października sieć SPAR Polska uruchomiła dwie placówki w formacie SPAR Express. Sklep w Libuszy (woj. małopolskie) zajmuje powierzchnię 166 m2, natomiast placówka w Sycynie Północnej (woj. mazowieckie) 110 m2. Liczba sklepów SPAR Express wzrosła do 36.

 Mimo iż nie jest to sezon letni, który zdaje się być bardziej atrakcyjnym czasem na otwarcie sklepu, w sobotę odwiedziło nas wielu klientów – mówi Katarzyna Przybyłowicz, współwłaścicielka sklepu SPAR w Libuszy.

SPAR Express w Libuszy zlokalizowany jest przy drodze łączącej Krosno z Nowym Sączem. Poza placówką handlową w budynku mieści się również hotel i restauracja należąca do franczyzobiorców SPAR.

- Przez 10 lat prowadziliśmy w tym miejscu inny sklep, jednak powodowani rosnącą konkurencyjnością zdecydowaliśmy się na poszukiwania godnego zaufania operatora - w ten sposób trafiliśmy na ofertę SPAR – mówi Katarzyna Przybyłowicz. – Głównymi atutami sieci, jakie skłoniły nas do współpracy były atrakcyjne gazetki promocyjne i dobra marka własna – są to elementy, bez których obecnie trudno utrzymać przy sobie klientów – podkreśla.

Sklep w Libuszy posiada 2 kasy oraz dodatkowe stanowisko kasowe przy ladzie z lodami gałkowymi, które zostanie uruchomione w sezonie letnim, natomiast SPAR Express w Sycynie Północnej ze względu na nieco mniejszą powierzchnię jest wyposażony w jedno stanowisko kasowe. Jest to już drugi sklep w ramach współpracy sieci z GS Zwoleń, która w Zwoleniu właśnie prowadzi już jedną placówkę w formacie SPAR.

- SPAR to franczyzodawca z bardzo atrakcyjną ofertą, stąd nasza decyzja o współpracy – mówi Marek Chołuj, Prezes GS Zwoleń – Sieć regularnie przeprowadza promocje, wydaje gazetki, prowadzi też program lojalnościowy, dysponuje dobrą jakościowo i cenowo marką własną, a przy tym posiada bogaty asortyment kluczowych producentów. To wszystko sprawia, że klienci chętnie robią zakupy w SPAR i mają powody by wiązać się z nami na stałe – dodaje.

Sklep w Sycynie zlokalizowany jest przy drodze prowadzącej od Zwolenia do Lipska, która jest częścią trasy Warszawa – Sandomierz.

12 tysięcy sklepów SPAR w 36 krajach na 4 kontynentach obsługuje dziennie 11 milionów klientów. SPAR Polska działa od 1996 roku, a od 2010 roku należy do jednej z największych grup dystrybucyjnych w kraju - Grupy Kapitałowej Bać-Pol.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram