SPAR stawia na małe miejscowości

Data dodania: 25 lipca 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
SPAR stawia na małe miejscowości; Foto: SPAR

Sieć franczyzowych sklep SPAR uruchomiła dwie nowe placówki. Sklep o powierzchni 265m² w formacie SPAR otwarto w Ochli, natomiast placówkę SPAR Express zajmującą 143m² otwarto w Jędrzejowie.

Ochla to miejscowość położona w pobliżu Zielonej Góry, ze względu na stale rosnącą liczbę domków jednorodzinnych, nazywana jest „sypialnią” miasta.

Ochla stale się rozwija, powstają nowe budynki mieszkalne, wielu mieszkańców Zielonej Góry decyduje się na przeprowadzkę za miasto. Uznaliśmy, że jest to dobra lokalizacja handlowa. W okolicy funkcjonują dwa konkurencyjne sklepy, jednak do tej pory brakowało oferty na trochę wyższym poziomie, szerokiego wyboru i naprawdę wysokiej jakość produktów. Stąd pomysł otwarcia placówki w tym miejscu – mówi Justyna Mania, kierownik sklepów własnych.

SPAR zarówno w samej Zielonej Górze, jak również w okolicy jest marką wywołującą pozytywne skojarzenia nie tylko ze względu na swoją renomę, ale również ze względu na sponsoring zielonogórskiej drużyny żużlowej - aktualnego Mistrza Polski - SPAR Falubaz Zielona Góra. Na otwarciu placówki w Ochli nie zabrakło kibiców i przedstawicieli drużyny.

Z kolei SPAR Express w Jędrzejowie zlokalizowany jest w centrum miejscowości w rynku głównym. Wcześniej franczyzobiorca SPAR prowadził tutaj swój niezależny sklep, jednak zdecydował się na przyłączenie go do sieci.

SPAR to polskie sklepy spożywcze, sieć handlowa, która stale poprawia swoje notowania i inwestuje w rozwój marki – mówi Grzegorz Gouda, właściciel sklepu SPAR Express w Jędrzejowie – Znakiem rozpoznawczym sklepów SPAR są z pewnością nowoczesne, estetycznie urządzone wnętrza sklepów oraz wysoka jakość oferty i świeże produkty. Tym właśnie chcemy wyróżnić się na tle konkurencji. Stawiamy na świeżą żywność, mamy dobrze zaopatrzone stanowiska mięsne, owocowo-warzywne oraz prowadzimy na miejscu wypiek świeżego pieczywa. Wkrótce planujemy również uruchomić  wypiek mięs na miejscu i wprowadzić więcej dań gotowych z myślą o tych, którzy nie lubią bądź nie mają wiele czasu na to aby gotować. Dobrze znamy potrzeby klientów i staramy się naszą ofertę do nich dostosować – dodaje.

Placówka w Jędrzejowie to drugi sklep SPAR należący do Grzegorza Goudy, który ma w planach kolejne otwarcia w ramach sieci.

Jeśli jesteście zainteresowani współpracą z marką SPAR, zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram