SPAR sponsorem tytularnym Falubazu

Autor: Redakcja
Data dodania: 14 stycznia 2014
Kategoria:
SPAR sponsorem tytularnym Falubazu

SPAR sponsorem tytularnym Falubazu

SPAR Falubaz Zielona Góra - tak przez najbliższe dwa lata brzmieć będzie oficjalna nazwa drużyny żużlowej. Suma wsparcia pozostaje tajemnicą, ale klub określa ją jako "znaczną".

Sieć handlowa SPAR już od kilku lat współpracowała z Falubazem. Od września 2012 jest sponsorem głównym klubu. Co może zyskać dzięki sponsoringowi tytularnemu? Przede wszystkim spory udział w przestrzeni reklamowej. Od roku żużlowcy Falubazu ścigają się na SPAR Arenie - ta nazwa zastąpiła potoczną W69 (czyli skrót adresu: Wrocławska 69). Żużel jest w wielu miastach bardzo popularny a kibice wierni. Teraz nazwa SPAR Falubaz będzie pojawiała się w każdej relacji z zawodów.

- Nasza firma finansuje sport na wielu płaszczyznach, nie tylko w Polsce - mówi Wojciech Bystroń, prezes zarządu SPAR Polska. - Jesteśmy widoczni na wielkich imprezach sportowych, wspieramy zarówno duże kluby, jak i te, które działają w małych miejscowościach.

Do tej pory SPAR Polska wspierał m. in. tenisistów stołowych AZS Politechniki Rzeszowskiej, kolarza ręcznego Rafała Wilka – dwukrotnego złotego medalisty Paraolimpiady w Londynie oraz lokalne drużyny piłkarskie. W ubiegłym roku SPAR został sponsorem tytularnym 22-krotnego Mistrza Polski w tenisie stołowym kobiet, KTS Zamek SPAR Tarnobrzeg.

- Wspieranie dokonań sportowych zawodników, tworzących sprawną i mocną drużynę jest dla nas powodem do dumy – dodaje Wojciech Bystroń. – Cieszymy się, że możemy zapewnić drużynie komfortowe warunki treningu i startów. Wierzymy, że współpraca przyniesie obopólne korzyści i wiele niezapomnianych, sportowych wrażeń – podsumowuje prezes SPAR Polska

SPAR Polska rozpoczął działalność w 1996 r., rok później otwarte zostały pierwsze sklepy. Obecnie w kraju funkcjonuje ponad 100 franczyzowch punktów detalicznych oznaczonych charakterystycznym zielono-czerwonym logo, w tym także na terenie województwa lubuskiego.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram