SPAR otworzył sklep w Kościanie

Data dodania: 13 listopada 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
SPAR otworzył sklep w Kościanie

Sieć SPAR uruchomiła sklep w Kościanie. Placówka o powierzchni 725m² i formacie SPAR powstała w nowo wybudowanym parku handlowym Dorado zajmującym powierzchnię 2800m².

Sklep SPAR zlokalizowany jest przy głównej trasie łączącej Kościan z Gostyniem. W parku handlowym, który powstał z dala od konkurencyjnych sklepów wielkopowierzchniowych, położonych po drugiej stronie miasta, znajduje się również sklep z artykułami sportowymi, sklep mięsny, lokal gastronomiczny, drogeria, sklep z artykułami gospodarstwa domowego - wkrótce otwarta zostanie także apteka. Obiekt posiada blisko 120 miejsc parkingowych.

Otwarcie SPAR przyciągnęło wielu klientów. Część z nich znała markę SPAR z wyjazdów zagranicznych, a część spotkała się z nią dopiero po raz pierwszy. Jednak mogę powiedzieć, że zebraliśmy naprawdę pozytywne opinie.

Klienci przyznawali, że SPAR całkowicie różni się od znanych im do tej pory sklepów. Ciepły wystrój, przyjazne wnętrze oraz uporządkowana przestrzeń podnoszą komfort zakupów. Natomiast, jeśli chodzi o samą ofertę naszej placówki, to jej atutem z pewnością będzie świeżość, dlatego stanowiska z tego typu produktami będą szczególnie rozbudowane. Znaleźliśmy się w dobrym miejscu i w dobrym czasie, więc zależy nam, aby tę szansę wspólnie z siecią SPAR jak najlepiej wykorzystać – komentuje Waldemar Sekuła, właściciel sklepu SPAR w Kościanie.

SPAR jest jedną z największych na świecie franczyzową siecią sprzedaży detalicznej. Sklepy oznaczone charakterystycznym logo funkcjonują w 36 krajach na 4 kontynentach. 12 tys. punktów obsługuje każdego dnia 11 mln klientów.

SPAR Polska działa od 1996 roku, a od 2010 roku należy do jednej z największych grup dystrybucyjnych w kraju - Grupy Kapitałowej Bać-Pol.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram