SPAR oswaja nowe miejscowości 

Data dodania: 4 listopada 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
SPAR oswaja nowe miejscowości 

Sieć sklepów spożywczych SPAR uruchomiła pierwszą placówkę w Nowym Sączu. Sklep w formacie SPAR zajmuje powierzchnię 243m² i posiada trzy stanowiska kasowe.

Placówka powstała w nowo wybudowanym apartamentowcu położonego na dużym osiedlu mieszkaniowym. Wystrój sklepu zaprojektowano tak, aby współgrał z nowoczesną architekturą całego obiektu. Właścicielem placówki jest Artur Znamirowski, posiadający również sklep pod szyldem Słoneczko.

Mieliśmy bardzo dobre otwarcie. Lokalizacja z pewnością jest obiecująca, ponieważ w budynku, w którym znajduje się sklep systematycznie oddawane są kolejne mieszkania i będą otwierane kolejne atrakcyjne lokale usługowe. Jest to pierwszy SPAR w Nowym Sączu, więc na pewno klienci potrzebują czasu, aby bliżej zapoznać się z ofertą sieci, wierzę jednak, że nasz SPAR szybko stanie się ich ulubionym miejscem codziennych zakupów – mówi Artur Znamirowski, właściciel sklepu SPAR w Nowym Sączu.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram