SPAR nie zwalnia tempa - już 140 placówek

Autor: Redakcja
Data dodania: 5 listopada 2013
Kategoria:
Sklep SPAR w Jodłowej

Po dwóch placówkach w formacie SPAR Express, sieć wzbogaciła się o dwa kolejne - w formacie SPAR. Powstały w Jodłowej oraz w Tarnowie. Do końca roku przybędzie ich jeszcze 10.

 - Mimo, iż zbliża się koniec roku SPAR nie zwalnia tempa. Wręcz przeciwnie czekają nas kolejne otwarcia i inwestycje – mówi Wojciech Bystroń, prezes SPAR Polska. – Mniej więcej rok temu otworzyliśmy naszą setną placówkę – wówczas była to dla nas przełomowa liczba, ale od tamtej pory uruchomiliśmy już kilkadziesiąt nowych punktów i bieżący rok zamierzamy zakończyć z liczbą 150 sklepów. SPAR to sieć, która ma przed sobą jeszcze wiele możliwości rozwoju, nie stoimy w miejscu, wciąż planujemy nowe otwarcia i przyszły rok również będzie w nie obfitował – zapewnia Wojciech Bystroń.

W roku 2014 SPAR zamierza otworzyć ponad 50 nowych punktów handlowych i utrzymywać stałe tempo rozwoju przez kolejne lata. Jak zapewnia SPAR, franczyzobiorców chętnych do współpracy z siecią wciąż przybywa.

Aktualna liczba sklepów SPAR w całej Polce to 140 placówek w trzech formatach: EUROSPAR, SPAR i SPAR Express.

 

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram