Spada sprzedaż? Pomyśl o relokacji

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Jasmin

Pytanie jak zwiększyć sprzedaż spędza sen z powiek niejednemu przedsiębiorcy. Czasami rozwiązanie jest dosłownie na wyciągnięcie ręki. Wystarczy przenieść sklep na drugą stronę ulicy, by zwiększyć ruch klientów, tak jak to zrobiła jedna z drogerii należąca do sieci Jasmin.

Drogeria Jasmin w Oleśnie przeniosła się na drugą stronę ulicy Konopnickiej. Spod numeru 12 zmieniła adres na 13, tuż obok sklepu POLOmarket. Wcześniej funkcjonowała w galerii handlowej. Obecnie wchodzi się do niej bezpośrednio z ulicy.

– Przenosiny okazały się strzałem w dziesiątkę. W nowym miejscu znacząco wzrosła liczba klientów i transakcji dziennych – powiedziała Teresa Stachnio, wiceprezes sieci Drogerie Jasmin. W poprzedniej lokalizacji drogeria funkcjonowała ponad cztery lata.

Co było motorem zmian? Jak zwykle konkurencja. Do miejscowości wszedł dobrze już znany Rossmann i konieczne okazały się kroki zaradcze. Drogeria Jasmin w nowym kształcie ma 140 m² (wcześniej miała ponad 100 m²).

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram