Spa na stacji PKN Orlen

Autor: Redakcja
Data dodania: 11 lipca 2012
Kategoria:
Wrocławska spółka Auto-Spa podpisała z PKN Orlen umowę o współpracy w zakresie dzierżawy nieruchomości pod budowę sieci myjni bezdotykowych pod marką Auto-Spa w wybranych lokalizacjach.

Zawarta umowa ma charakter ramowy i będzie obowiązywała do 2027 roku. Określa ona warunki współpracy i zasady zawierania umów dzierżawy w odniesieniu do części terenu konkretnych nieruchomości, na których zlokalizowane są lub będą stacje paliw. Na stacjach będą uruchamiane myjnie Auto-Spa, zarówno własne jak i franczyzowe.

Wartość nakładów inwestycyjnych szacowana jest na około 170 mln zł., ale w głównej mierze zależy to od uzyskanych pozwoleń na budowę, gdyż w tym momencie trudno to ocenić.

Jest to kolejny krok w rozwoju spółki i poszerzaniu zasięgu swoich placówek, której strategia zakłada pozyskiwanie atrakcyjnych lokalizacji w miejscach o natężonym ruchu samochodowym. W chwili obecnej działają 34 myjnie bezdotykowe – zarówno własne jak i franczyzowe. Podpisano również kolejnych 68 umów na nowe lokalizacje.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram