Solutionsmania ogarnęła Polskę

Autor: Redakcja
Data dodania: 24 kwietnia 2013
Kategoria:

BK Solutions, agencja reklamowa w zupełnie nowym wydaniu, oferuje innowacyjny produkt – papierową torebkę na pieczywo z reklamami firm. – Aktualnie firma działa w ponad 200 miastach w całej Polsce, a liczba przyłączających się do sieci franczyzobiorców wciąż rośnie, dlatego prawdopodobieństwo dotarcia do klienta za pośrednictwem takiego nośnika reklamy jest bardzo duże – podkreśla Sylwia Sierka, dyrektor handlowy sieci BK Solutions.

.
Nowa oferta firmy, nazwana „BK Revolutions”, swoją innowacyjnością opartą na trzech konceptach współpracy, wprowadziła w tej niszowej branży spore zamieszanie. – Franczyzobiorca dołączający do sieci, w ramach pakietu startowego ma do wyboru trzy pakiety: Solution TOOLS, Solution SUPPORT oraz Solution CAMPAIGN. Pierwszy z nich wyposaża Partnera w netbooka, nawigację samochodową GPS oraz telefon komórkowy. Pakiet drugi to nic innego jak premierowe wydanie nakładu toreb na pieczywo w miejscowości, w której działa franczyzobiorca. Natomiast Solution Campaign to kompleksowa kampania reklamowa na obszarze działania partnera – mówi Sylwia Sierka.

Przełomowym momentem dla BK Solutions było podpisanie umowy z masterfranczyzobiorcą z Ukrainy. Jak podkreśla zarząd BK Solutions, ekspansja w kolejnych państwach to tylko kwestia czasu. – Biznes prowadzony przez naszą firmę opiera się na produkcie, który idealnie wpasowuje się w niewykorzystaną dotąd lukę. Siłą naszej torebki jest prostota oraz nowoczesny charakter – dodaje Sylwia Sierka.

Dołączając do sieci nie trzeba się martwić takimi kwestiami jak doradztwo biznesowe czy prawne – wszystko to gwarantuje franczyzodawca. Firma kładzie duży nacisk na marketing i PR, co przekłada się na wyniki finansowe franczyzobiorców. – Wierzę w ten biznes, w ten produkt. Firmy z którymi rozmawiam umacniają mnie w przekonaniu, że to bardzo korzystne rozwiązanie dla licencjobiorców – stwierdza Marek Winiarski, jeden z franczyzobiorców sieci BK Solutions. – Jako sieć franczyzowa, czujemy się swego rodzaju biznesowymi mentorami, którzy każdorazowo pomagają w napotykanych przez partnerów problemach – podsumowuje Sylwia Sierka.

Na rynku konkurencja w tej branży jest coraz większa, nie brakuje też pretendentów do miana najlepszego franczyzodawcy w dziedzinie toreb na pieczywo z reklamami. BK Solutions utrzymuje jednak pozycję lidera.

BK Solutions w bazie sieci

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram