Solo Pizza ma kolejny lokal poza Łodzią

Autor: Redakcja
Data dodania: 12 listopada 2010
Kategoria:
Solo_Pizza_lokalJest to druga inwestycja dotychczasowej franczyzobiorczyni sieci i jednocześnie pierwszy lokal pod tym szyldem na Śląsku.

W najbliższy poniedziałek zostanie otwarta Solo Pizza w Galerii Handlowej Agora w Bytomiu. Będzie to dziewiąty lokal należący do sieci. Sześć działa w Łodzi, gdzie w 1994 r. powstała pierwsza pizzeria Solo, po jednym lokalu znajduje się w Piotrkowie Trybunalskim i Płocku. Firma ma także pizzerię sezonową w Niechorzu.

– Wierzę, że łódzki sukces Solo Pizzy będzie miał odzwierciedlenie w Bytomiu.W mieście jest spory wybór pizzerii, ale jestem pewna, że mieszkańcy docenią smak pizzy Solo oraz fakt, że pizza przygotowywana jest z naturalnych składników, bez ulepszaczy czy spulchniaczy, a nasze sałatki to zdrowy sposób żywienia  – mówi Małgorzata Kwapiszewska, franczyzobiorca Solo Pizza w Agorze Bytom.

– Cieszymy się, iż nasz franczyzobiorca, Pani Małgorzata, która prowadzi już jeden lokal w Łodzi, postanowiła otworzyć kolejny – mówi Anna Owczarek, PR & Marketing Manager sieci Solo Pizza. – Radość jest tym większa, że wychodzimy coraz dalej poza Łódź. Stawiamy teraz na centra handlowe, bo to doskonała lokalizacja dla małej gastronomi, do której należą nasze pizzerie. W przyszłym roku planujemy otwarcie kolejnych placówek w innych miastach Polski, również centrach handlowych – dodaje.

W sieci Solo Pizza oprócz kilkudziesięciu rodzajów pizzy można skosztować makaronów i sałatek. W menu znajdują się też kebaby.

Oferta franczyzowa wśród sieci pizzerii jest szczególnie bogata. Tego rodzaju wspólpracę oferuje ok. 20 firm. Największe to Da Grasso (ponad 200 lokali), Telepizza (ok. 120), Pizza Dominium, Gruby Benek i Biesiadowo (po ok. 60) oraz Pizzeria K-2 (ponad 20 lokali). Pozostałe sieci dysponują liczbą od jednej do kilku pizzerii własnych i franczyzowych. Inwestycja w taki lokal może zaczynać się już od 50 tys. zł, najczęściej jednak waha się w przedziale 100-200 tys. zł w zależności od lokalizacji i powierzchni.

JCB

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 12 sierpnia 2022
Bezrobocie w Polsce najniższe od 32 lat
Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram