Socatots weryfikuje rynek franczyzy edukacyjnej

Data dodania: 4 lipca 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
Socatots weryfikuje rynek franczyzy edukacyjnej; Foto: Socatots

Po boomie z ostatnich kilku lat rynek usług detalicznych skierowanych do rodziców małych dzieci wyraźnie dojrzał. Rodzice mają już dosyć szeroką ofertę zajęć dla swoich pociech i mogą dokonywać świadomych wyborów. Obecnie kluczem do sukcesu jest wyraźna komunikacja marketingowa oraz budowanie więzi z klientem i zaufania do marki – mówi w rozmowie z portalem Franczyzawpolsce.pl Aleksander Adamski, manager ds. rozwoju Socatots Polska.

W branży usług skierowanych do dzieci - zdaniem Aleksandra Adamskiego - wchodzą w grę emocje. Wszak mowa jest o małych dzieciach, oczkach w głowie rodziców. Zatem właśnie to zaufanie jest kluczowe i nie można go zawieść.

Manager ds. rozwoju Socatots Polska zaznacza też, że obecnie aktywne poszukiwanie nowych franczyzobiorców zostało ograniczone.

Skupiamy się teraz na optymalizowaniu procesów biznesowych zachodzących przy obecnym rozmiarze sieci. Dokonujemy również rewizji wyników poszczególnych franczyz i wyciągamy odpowiednie wnioski dla naszych poszczególnych partnerów. Po zakończeniu tych działań docierać będziemy efektywnie do ok. 60% naszych potencjalnych klientów. Wspólnie z naszymi franczyzobiorcami pracować będziemy nad realizacją tego potencjału. Natomiast do aktywnego poszerzania naszego zasięgu poprzez otwieranie nowych oddziałów, wrócimy planowo w przyszłym roku kalendarzowym – opowiada o planach Aleksander Adamski.

Firma nie wyklucza, że w przyszłości wprowadzi swój koncept franczyzowy na zagraniczne rynki.

Takie ruchy są rozważane, jednak jest zbyt wcześnie, aby mówić o szczegółach. Z pewnością jest to atrakcyjna perspektywa – dodaje manager ds. rozwoju Socatots Polska.

Socatots to sieć szkółek oferująca zajęcia ogólnorozwojowe dla dziewczynek i chłopców z aktywnym udziałem rodzica. W w swojej metodzie wykorzystujące elementy piłki nożnej. Podczas zajęć dzieci rozwijają swoją koordynację ruchową, ćwiczą równowagę, uczą się części ciała, cyfr i kolorów. Dzięki współpracy w grupie rówieśniczej oraz z rodzicami i trenerem, dzieci rozwijają się również społecznie, budują swoją pozytywną samoocenę i uczą się odnajdywania w nowych środowiskach.

Ofertę franczyzową Socatots Polska możecie sprawdzić w naszej bazie systemów.

INK

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: 4500 zł netto
  • Opłata wstępna: od 4500 zł, w zależności od ilości mieszkańców na obszarze wyłączności
  • Opłata bieżąca: 15% od przychodów z tytułu prowadzenia zajęć
  • Opłata marketingowa: ustalenia indywidualne

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram