Socatots: ubiegły rok był niezwykle udany

Autor: Redakcja
Data dodania: 5 lutego 2013
Kategoria:

Socatots_rodziceW 2012 Socatots udało się otworzyć 18 nowych oddziałów, co oznacza 150 procentowy wzrost względem roku 2011. O sukcesie projektu „Piłkarskie Maluszki” w Polsce rozmawiamy z Aleksandrem Adamskim, Specjalistą ds. Rozwoju Socatots.

Program Socatots spotyka się z coraz większym zainteresowaniem rodziców i dzieci. Czy istnieją jakieś bariery demograficzne i ekonomiczne rozwoju sieci?

aleksander_adamskiJesteśmy już obecni w niemal we wszystkich województwach Polski. Z równym powodzeniem oddziały Socatots prowadzone są we wszystkich regionach, również tych zwyczajowo uznawanych za mniej zamożne. Jednak co najważniejsze – otwarcia nastąpiły w miastach o najróżniejszej wielkości. Począwszy od miejscowości liczących 40-50 tys. mieszkańców a skończywszy na największych aglomeracjach. To tylko pokazuje, że dzięki unikatowej usłudze oraz dobremu, elastycznemu modelowi biznesowemu, franczyza Socatots sprawdza się w najróżniejszych warunkach demograficznych i ekonomicznych.

Zdobycie zaufania rodziców nie jest na pewno zadaniem łatwym. Proszę zdradzić jak radzi sobie w tej materii Socatots?

Wciąż rośnie świadomość rodziców dotycząca istoty i znaczenia dobrego inwestowania w jak najlepszy rozwój dziecka. Rodzice są gotowi przeznaczyć na ten cel coraz większe kwoty, nierzadko również poświęcając inne pozycje budżetu domowego. Tu jednak absolutnie kluczowa jest jakość oferowanej usługi. Rodzic musi mieć absolutne przeświadczenie o korzyści wynikającej właśnie z uczęszczania na zajęcia ogólnorozwojowe. W przeciwnym wypadku niemożliwym jest zdobycie zaufania tego rodzica, a to jest podstawowy warunek w przypadku usług i produktów kierowanych dla dzieci w tak młodym wieku, jak te, które ćwiczą w Socatots, czyli dzieci poniżej 5. roku życia.

Zajęcia z małymi dziećmi wymagają odpowiedniego przygotowania – nie każdy sprawdzi się w takiej pracy.

socatots_maluszkiJako franczyzodawcy Socatots jesteśmy tego świadomi, dlatego w trakcie współpracy z franczyzobiorcami najwięcej uwagi poświęca się szkoleniom podnoszącym poziom świadczonej usługi, czyli w tym przypadku – prowadzenia zajęć. Jest to również podstawa know-how nabytego z Wielkiej Brytanii. Natomiast dzięki coraz dłuższej obecności na rynku i coraz większej ilości doświadczeń, możemy też coraz skuteczniej przygotowywać franczyzobiorców pod kątem prowadzenia działań marketingowych oraz optymalizacji biznesu. Tutaj bezcennym narzędziem jest dedykowany system CRM, który pozwala na mierzenie i ocenę niemal wszystkich procesów zachodzących w oddziałach.

Jak wyglądają plany Socatots na najbliższe lata?

Sieć Socatots obecna jest już w ponad 70 polskich miastach. W regularnych treningach bierze już udział blisko 3,5 tys. dzieci z rodzicami. Plany rozwoju sieci przewidują, że w ciągu najbliższych dwóch lat uda się dotrzeć do 10 tys. klientów w 150 miastach.

Rozmawiał Adam Gieras

Socatots to zajęcia ogólnorozwojowe dla dziewczynek i chłopców, które w swojej metodzie wykorzystują elementy piłki nożnej. To właśnie dzięki nim dzieciaki uczą się aktywnego słuchania, współdziałania z rówieśnikami, ćwiczą równowagę. Do tej pory w ten nowatorski program zaangażowało się ponad 2 miliony dzieci i rodziców z 55 krajów. Obecnie systematycznie zajęcia odbywają się w ponad 800 szkółkach na świecie. Kluby Socatots wspierają takie gwiazdy piłki nożnej jak Carlos Alberto czy Ronaldo.

Socatots w bazie sieci

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram