Smooth The Fruit: Trzy lokale, ale bez franczyzy

Autor: Redakcja
Data dodania: 8 maja 2013
Kategoria:

Sieć Smooth The Fruit otworzyła właśnie swój kolejny lokal. Trzecia placówka sieci znajduje się w krakowskim centrum handlowym Bonarka City Center. Do niedawna firma miała też jeden punkt franczyzowy w Pasażu Łódzkim, ale z powodów niezależnych od sieci został on zamknięty.

Aktualnie w ramach sieci działają trzy lokale – dwa w Opolu, w CH Solaria oraz w CH Turawa Park, a także nowo otwarty w krakowskim Bonarka City Center. Punkt franczyzowy w Pasażu Łódzkim został zamknięty, bo franczyzobiorca nie sprawdził się w tej roli. – Musieliśmy zakończyć naszą współpracę z franczyzobiorcą z Łodzi. Niestety, zabrakło mu predyspozycji do prowadzenia tego typu biznesu – mówi Łukasz Bukowski ze Smooth The Fruit.

Sieć chwilowo skupia się na otwieraniu lokali własnych, ale nie rezygnuje z franczyzy. – Chcemy dalej rozwijać się przy pomocy franczyzobiorców. Musimy jednak jeszcze więcej uwagi przyłożyć do ich wstępnej weryfikacji – dodaje Łukasz Bukowski.

Smooth the Fruit jest polską firmą zainspirowaną trendem do zdrowego stylu życia. Jej misją jest dostarczenie najwyższej jakości produktów w postaci zdrowych, pożywnych soków oraz smoothies, o konsystencji gęstych owocowych koktajli. Napoje są w 100 proc. naturalne, świeże, pełne smaku, a przede wszystkim witamin i minerałów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram