Smażą hamburgery i otwierają kolejne lokale

Autor: Redakcja
Data dodania: 8 stycznia 2013
Kategoria:
mr-hamburger-plejada

mr-hamburger-plejada

Sieć barów szybkiej obsługi Mr Hamburger jeszcze w tym kwartale otworzy dwa nowe punkty. Firma rozpoczęła też proces odświeżania wizerunku – niebawem remodelingowi zostanie poddany pierwszy lokal franczyzowy.

Mr Hamburger, obecny w Polsce od 1990 roku, jest jedną z bardziej rozpoznawalnych marek gastronomicznych na terenie województwa śląskiego. Od lipca 2012 siecią zarządza nowo powołana spółka Mr Hamburger, która koncentruje się na powiększaniu zasięgu działania. Aktualnie Mr Hamburger liczy 17 lokali (5 jednostek własnych i 12 franczyzowych), niebawem otworzy 2 nowe punkty. Dalsze plany spółki to otwarcie kolejnych 7 do końca roku. Prawdziwa ekspansja ma jednak nastąpić po 2014 roku.

Franczyzobiorcą Mr Hamburgera może zostać każda osoba, spółka nie wymaga doświadczenia w prowadzeniu lokali gastronomicznych. Minimalny koszt inwestycji to 85 tys. zł. netto. Kwota zawiera wyposażenie lokalu w niezbędny sprzęt oraz opłatę za przystąpienie do sieci. Należy jeszcze doliczyć koszty projektu i adaptacji lokalu. Spółka pomaga przy wyborze lokalizacji oraz oferuje wszelką pomoc merytoryczną w początkowym okresie prowadzenia baru.

Jak przekonywał w wywiadzie dla FranczyzywPolsce.pl Witold Hajduk, franczyzobiorca prowadzący pięć barów Mr Hamburger na Śląsku, podstawą sukcesu w tej branży jest lokalizacja, która zapewnia duży przepływ ludzi. Spółka zamierza otwierać swoje punkty w nowych miastach. Czy hamburgery rodem z Polski przyjmą się poza granicami województw, z którymi kojarzona jest marka? Czas pokaże.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram