Skutery Romet także w salonach samochodowych

Autor: Redakcja
Data dodania: 29 kwietnia 2013
Kategoria:

Romet rozwija sieć w oparciu o współpracę franczyzową, partnerską i sklepy własne. Skutery stały się w Polsce na tyle popularne, że firma otrzymuje coraz więcej zapytań w sprawie ewentualnej współpracy od właścicieli salonów samochodowych różnych marek.

 Polska, pod względem ilości skuterów pędzących po ulicach, nie przypomina jeszcze Włoch. Z każdym rokiem jednak zauważalnie ich ilość rośnie. Nie ma się czemu dziwić – coraz droższe paliwo i malejąca ilość miejsc do parkowania, szczególnie w większych miastach, skłaniają do zakupu małego i taniego, a jednocześnie bardzo poręcznego środka transportu. Sezon sprzedaży jednośladów osiąga właśnie swój punkt kulminacyjny i nic nie wskazuje na to, żeby tę rozpędzoną machinę cokolwiek, poza niesprzyjającą aurą pogodową, mogło w najbliższym czasie zatrzymać.
Romet od lat konsekwentnie stawia na produkty dobrej jakości w rozsądnej cenie. Sieć składa się obecnie ze 155 punktów franczyzowych, 3 własnych oraz 200 partnerskich. Po udanym zeszłym roku, planowana jest dalsza ekspansja. – Często otrzymujemy pytania od potencjalnych franczyzobiorców. Nasza oferta dotycząca współpracy franczyzowej znajduje się w branżowych czasopismach i punktach sprzedaży – to główne kanały informacyjne. Poza tym zauważalnie wzrasta zainteresowanie franczyzą wśród właścicieli salonów samochodach, którzy chcieliby rozszerzyć swoją działalność o sprzedaż skuterów. Coraz częściej, właśnie z salonami podpisujemy umowy franczyzowe i partnerskie – mówi Tomasz Bryk, Koordynator Sieci Franczyzowej Romet Partner.
Potencjalny franczyzobiorca powinien dysponować lokalem o powierzchni minimalnej 100m2. Koszt inwestycji to wydatek ok. 30 tys. zł.
Adam Gieras

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram