Sklepy z zabawkami wykorzystały powrót do szkoły

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Toy Planet

Co łączy sklepy z zabawkami ze szkołą? To, że uczniowie chcą się bawić. W tej branży rozpoczęcie roku szkolnego to szansa na większą sprzedaż - opowiada szef franczyzowej sieci sklepów.

Okres wakacyjny był dla nas bardzo pracowity. Otworzyliśmy 3 nowe sklepy. W tym czasie również rozpoczęliśmy przygotowania do otwarcia następnych 2 obiektów, które przywitają klientów we wrześniu. Jak co roku na rozpoczęcie roku szkolnego przygotowaliśmy akcję „back to school” polegającą na stworzeniu bardzo atrakcyjnej oferty przedszkolnej i szkolnej dla naszych małych klientów – opowiada Robert Momocki, prezes sieci sklepów TOY PLANET. 

Oferta obejmowała głównie wyposażenie ucznia: markowe plecaki szkolne, piórniki, worki na obuwie, bidony i pudełka śniadaniowe. Oprócz promocyjnej ceny klienci otrzymywali jeszcze „szkolny” gratis w postaci planu lekcji.

TOY PLANET to polska sieć sklepów oferująca tylko markowe zabawki. Działa w bardzo rozwojowej branży dziecięcej. Zlokalizowana głównie w centrach. Skierowana do wymagających klientów ze średniej i wyższej klasy. Skutecznie konkuruje z wielkopowierzchniowymi sklepami głównie jakością oferty i przyjaznym sposobem obsługi klienta.

Starannie dobieramy pozycje do oferty, zwracając szczególną uwagę na jakość zabawek i bezpieczeństwo korzystających z nich dzieci. Staramy się aby wszelkie nowości z chwilą ich debiutu na rynku znajdowały się także na naszych półkach – dodaje Robert Momocki.

Osoby zainteresowane prowadzeniem własnego sklepu pod marką TOY PLANET, muszą liczyć z minimalną kwotą inwestycji w wysokości 150 tys. zł. W przypadku tego konceptu opłata wstępna wynosi 15 tys. zł, z kolei opłata bieżąca to 3% od obrotu.

Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami współpracy z TOY PLANET, zapraszamy do naszej bazy ofert franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram