Sklepy z eko żywnością z większą sprzedażą

Data dodania: 16 września 2015
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Organic Farmą Zdrowia

Pierwsza w Polsce sieć samoobsługowych delikatesów z produktami ekologicznymi i tradycyjnymi, która ruszyła z ofertą franczyzową odnotowała wzrost sprzedaży.

Sprzedaż Grupy Organic Farma Zdrowia wyniosła w sierpniu 6 mln zł, czyli o 16,5% więcej niż w sierpniu 2014 roku.

W sierpniu br. spółka zależna - Eko-Wital - wprowadziła do sprzedaży pierwsze produkty przeznaczone dla najmłodszych dzieci pod marką „MNIAM”. Jest to nowa marka stworzona w całości przez spółkę. Firma traktuje rozwój marki jako projekt długoterminowy, a produkty charakteryzować się będą najwyższą jakością, doskonale dopracowaną recepturą i przystępną ceną.

Organic Farma Zdrowia to pierwsza i największa w Polsce sieć samoobsługowych delikatesów z produktami ekologicznymi i tradycyjnymi. Kierownictwo spółki ocenia potencjał rozwojowy rynku na najbliższe lata jako bardzo wysoki, w związku z czym wdrożył program franczyzowy. Dzięki franczyzie, dalszy rozwój sieci detalicznej będzie realizowany głównie poprzez otwieranie sklepów partnerskich.

Jak pisaliśmy wcześniej, strategią spółki na lata 2015-2020 jest dynamiczna rozbudowa sieci obiektów handlowych głównie w ramach franczyzy – w lokalach umiejscowionych na ulicach handlowych i osiedlach oraz w centrach handlowych, największych i średnich miast Polski. Oferta franczyzy skierowana jest zarówno do właścicieli już istniejących sklepów jak i osób szukających pomysłu na biznes.

Koszt uruchomienia sklepu jest zależny od wybranego modelu: sklep uliczny lub sklep w galerii handlowej. Kompletne wyposażenie franczyzowego sklepu Organic Farma Zdrowia w sprzęt, regały, chłodziarki i inną infrastrukturę techniczną wraz z zatowarowaniem dla sklepu o powierzchni 60 m², wiąże się z nakładami inwestycyjnymi zaczynającymi się od 150 tys. zł. netto. Minimalny okres zwrotu z inwestycji to dwa lata. Wstępna opłata licencyjna wynosi 10 tys. zł netto, opłaty bieżące to 1 % opłaty marketingowej oraz procentowa opłata liczona od obrotu sklepu netto.

W ramach opłaty wstępnej franczyzobiorca otrzymuje sprawdzone know-how w postaci podręcznika operacyjnego, podręcznika asortymentowego, specjalistycznych szkoleń, wsparcia marketingowego niezbędnego przy uruchamianiu sklepu i oczywiście dostęp do najlepszych, i przez lata wyselekcjonowanych produktów w najlepszej jakości i cenie.

Osoby zainteresowane kontaktem z Organic Farmą Zdrowia, zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram