Sklepy Okay będą poszerzać ofertę

Autor: Redakcja
Data dodania: 22 grudnia 2010
Kategoria:
Pamela z Top Model twarzą Okay Multibrand ShopsOrganizator sieci nawiązuje współpracę z kolejnymi producentami odzieży, obuwia i akcesoriów. Produkty wkrótce uzupełnią ofertę sklepów Okay, których obecnie jest już ponad 70 w całej Polsce.

- W tym roku dało się odczuć spadek popytu w branży odzieżowej, dlatego musieliśmy szybko reagować na tę sytuację. Był to rok wytężonej pracy dla działu zakupów naszej firmy oraz osób odpowiedzialnych za rozwój. Dzięki ich wysiłkom, w ofercie sklepów Okay na stałe, a nie tylko w okresie wyprzedaży, zagościły ceny 14,90 zł i 19,90 zł. Znacznie poszerzył się również asortyment w związku z nawiązaniem współpracy z nowymi dostawcami oraz producentami, m.in. marką odzieżową Diverse, której to produkty mogą posiadać nasi franczyzobiorcy w swoich sklepach. Dzięki tym zabiegom udało nam się podwoić obroty mimo słabszej koniunktury na rynku - mówi Artur Czylkowski z sieci Okay Multibrand Shops.

W przyszłym roku sieć w dalszym ciągu zamierza poszerzać liczbę firm partnerskich - dostawców asortymentu do sklepów. Już z końcem tego roku nawiązano współpracę z firmą Yvon, która wytwarza biżuterię. W pierwszych miesiącach nowego roku powinna także ruszyć współpraca z jedną z firm obuwniczych posiadających w swojej ofercie wiele renomowanych marek (m.in. Lacosta, Converse, Vans itp.) oraz z firmą Stamps będącą producentem designerskiej kolekcji zegarków.

Pamela_-_nowa_twarz_Okay- Początek roku to również okres przyznawania funduszy unijnych przez różne organizacje. A my mamy spore doświadczenie w pomocy przy sporządzaniu wniosków o dotacje, dlatego będziemy się starać pomóc franczyzobiorcom chcącym pozyskać środki na inwestycje właśnie z funduszy unijnych - zapowiada Artur Czylkowski.

Rok 2010 r. sieć Okay Multibrand Shops zakończy z liczbą 74 placówek. W tym roku otwarto blisko 30 nowych sklepów. Firma zweryfikowała też placówki działające w sieci i zakończyła współpracę ze sklepami, które odbiegały znacząco o standardów marki Okay.

- Najbliższy rok przyniesie również większą kontrolę nad istniejącym sklepami pod względem trzymania standardów sieci. Chcemy jednocześnie skupić się na dalszej ekspansji. Plan minimum to posiadanie 100 sklepów do końca 2011 roku - zapowiada Artur Czylkowski.

Joanna Cabaj - Bonicka

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram