Sklepy franczyzowe QUIOSQUE zyskały na zmianach

Autor: Redakcja
Kategoria:
Sklepy franczyzowe QUIOSQUE zyskały na zmianach; Foto: QUIOSQUE

Rok 2013 i pierwsza połowa roku 2014 są dla marki QUIOSQUE bardzo korzystne. Wprowadzone przez nas zmiany, zarówno w samej kolekcji, jak też jej prezentacji w nowym wizerunku naszych sklepów stymulują tę tendencję w nowo otwieranych sklepach. Na przełomie września i października planujemy otwarcie 3 kolejnych sklepów – mówi w rozmowie z nami Magdalena Majchrzak-Puczyńska, dyrektor ds. marketingu i ekspansji marki.

Magdalena Majchrzak-Puczyńska zaznacza, że przyczyniają się do tego także inne zmiany - zachodzące na rynku podaży powierzchni najmu, które stwarzają szansę na pozyskanie lokali na coraz korzystniejszych warunkach. Oczywiście ważna jest lokalizacja danego centrum handlowego i samego sklepu w galerii oraz idąca za tym frekwencja klientów.

Potencjalnych zainteresowanych informujemy, że obecnie poszukujemy lokali w miastach powyżej 50 tys. mieszkańców, preferujemy centra handlowe, ale w grę wchodzą także główne ulice miast. Optymalna wielkość sklepu to nie mniej niż 100 m2 i nie więcej 170 m2. Naszych przyszłych partnerów powinna zachęcić także szeroka i komplementarna oferta, jaką proponujemy. Szyjemy w krótkich seriach, co powoduje ciągły ruch w sklepach i przyzwyczajenie klientek do nowości, które trzeba zobaczyć i warto kupić – podkreśla.

Dyrektor ds. marketingu i ekspansji marki dodaje, że sieć franczyzowa QUIOSQUE rozwija się zgodnie z przyjętymi założeniami.

Planujemy otwarcia salonów na terenie całej Polski, głównie w centrach handlowych. Niedawno, 5 lipca otworzyliśmy salon w Gorzowie Wielkopolskim - w Galerii Nova Park. W ostatnim czasie QUIOSQUE pojawił się w Radomiu, w Galerii Słonecznej. Nowym punktem jest także sklep w Mrągowie oraz przeniesiony z lokalizacji ulicznej i powiększony salon w Ostrołęce, w Galerii Bursztynowa. Zmieniliśmy lokalizację i powiększyliśmy lokal w Centrum Handlowym Korona, we Wrocławiu. Na przełomie września i października planujemy otwarcie 3 kolejnych sklepów, co do których rozmowy właśnie finalizujemy – kontynuuje Magdalena Majchrzak-Puczyńska.

Kolejnym krokiem rozwoju marki ma być ekspansja zagraniczna. To nieunikniona i naturalna konsekwencja rozwoju i choć w chwili obecnej nie stanowi priorytetu, firma podejmuje działanie także w tym kierunku.

Jeśli jesteście zainteresowani współpracą z marką QUIOSQUE, zajrzyjcie do naszej bazy systemów sieciowych. 

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram