SklepReklamowy.pl premiuje nowych franczyzobiorców 

Autor: Redakcja
Data dodania: 15 kwietnia 2015
Kategoria:
Foto: Sklep Reklamowy

Foto: Sklep Reklamowy

W 2015 roku z myślą o nowych franczyzobiorcach SklepReklamowy.pl wprowadził specjalny bonus, dzięki któremu nowo powstałej firmie jest łatwiej zakorzenić się na rynku. Nowi franczyzobiorcy mają 5% więcej marży na produktach przez pierwsze 3 miesiące działalności. 

Zwiększyliśmy też częstotliwość kontroli jakości sprzedaży w naszych punktach franczyzowych. Ma to na celu wyeliminowanie błędów oraz poprawę obsługi klienta. Będziemy wprowadzać markę Sklepu Reklamowego również u naszych zachodnich sąsiadów - Niemców – mówi nam Łukasz Brzyski, dyrektor ds. rozwoju sieci franczyzowej SklepReklamowy.pl.

Dodaje, że ten rok firma rozpoczęła z 15 oddziałami franczyzowymi, 4 partnerskimi oraz jednym oddziałem własnym. Obecnie strategia spółki zakłada dalszą ekspansje na rynku polskim oraz rozpoczęcie ekspansji na rynku niemieckim w kanale franczyzowym.

W branży panuje duża konkurencja, która zazwyczaj działa tylko i wyłącznie lokalnie specjalizując się w wybranej dziedzinie. Według mnie nie ma drugiej agencji reklamowej w Polsce z tak kompleksową ofertą jak nasza. Dodatkowo, staramy się testować oraz dodawać nowe produkty wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu klientów – kontynuuje Łukasz Brzyski.

Dyrektor ds. rozwoju sieci przypomina także, że nie każda reklama obecna na rynku jest profesjonalnie przygotowana i dociera do grupy potencjalnych klientów. Wiele zależy od specjalistów tworzących produkty reklamowe i od dobrej, kreatywnej agencji, która będzie przygotowała kampanię reklamową lub dedykowała odpowiednie gadżety.

INK

Osoby zainteresowane franczyzą Sklep Reklamowy zapraszamy do naszej bazy konceptów franczyzowych. 

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram