SklepReklamowy.pl planuje rozwój w kraju i za granicą

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Łukasz Brzyski, dyrektor ds. rozwoju sieci franczyzowej SklepReklamowy.pl

Agencja reklamowa SklepReklamowy.pl zwiększa zasięg w Polsce i planuje wejście na rynek niemiecki oraz czeski.

W tym roku podpisaliśmy już 3 kolejne umowy franczyzowe i jesteśmy na etapie dalszych negocjacji z potencjalnymi franczyzobiorcami. W tej chwili jesteśmy w trakcie otwierania jednostek franczyzowych w Krakowie oraz w Zakopanem. Nasi nowi franczyzobiorcy wywodzą się z różnych branż m.in z call center, sektora bankowego czy z branży stricte reklamowej. Należy pamiętać jednak to, iż nie jest ważne z jakiej branży przyjdzie do nas franczyzobiorca a ważniejsze jest, jak będzie prowadził placówkę – mówi nam Łukasz Brzyski, dyrektor ds. rozwoju sieci franczyzowej SklepReklamowy.pl.

Zaznacza, że w 2015 roku firma chciałaby dalej rozwijać swoją sieć w oparciu o system franczyzowy, dążyć do perfekcji obsługi klientów oraz wprowadzać nowe produkty do sklepu.

W bieżącym roku chcielibyśmy również osiągnąć pułap 45-50 sklepów na terenie Polski oraz wprowadzić pierwsze placówki na rynek niemiecki oraz czeski. Jednak priorytetem są dla nas placówki już istniejące. Chcielibyśmy je wesprzeć poprzez rozreklamowanie ich na lokalnych rynkach, aby mogli dotrzeć ze swoją ofertą do większej grupy klientów biznesowych – kontynuuje Łukasz Brzyski.

Spółka SklepReklamowy.pl prowadzi działalność na podstawie sprawdzonego modelu biznesowego agencji reklamowej, która posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży. W związku z rozwojem sieci poszukuje franczyzobiorców do otwarcia lokalnych oddziałów na terenie całego kraju.

INK

Osoby zainteresowane współpracą z siecią SklepReklamowy.pl zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych. 

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram