„Sklep za czynsz” – kolejne przejęcia Żabki

Autor: Redakcja
Data dodania: 12 lipca 2012
Kategoria:
zabka_foto

21 sklepów sieci Zatoka zostanie przejęte przez firmę Żabka Polska i zmieni szyld na Freshmarket.

„Sklep za czynsz” to akcja, którą Żabka Polska rozpoczęła w ubiegłym roku. Właściciel sklepu niczego nie traci, za to zyskuje: stabilizację, więcej wolnego czasu i pewny miesięczny dochód przez 10 lat. Żabka przejmuje istniejący sklep spożywczy i inwestuje w jego adaptację około 200 tys. zł.

Sklepy sieci Zatoka, które już wkrótce będą funkcjonowały pod szyldem Freshmarket, to placówki o powierzchni od około 100 do 300 mkw., zlokalizowane w miejscach o dużym natężeniu ruchu pieszych głównie w Gdańsku i Gdyni.

Plany rozwoju sieci Żabka zakładają otwarcia nowych punktów Żabka lub Freshmarket niemal codziennie. Konsolidujemy rynek, a dynamika rozwoju obydwu brandów pokazuje, że konsekwentnie umacniamy pozycję naszych sieci. W pierwszym półroczu tego roku zanotowaliśmy ponad 20 proc. wzrost obrotów. Właśnie dzięki takim projektom jak "Sklep za czynsz" małe i średnie sklepy mogą konkurować na coraz trudniejszym dla detalistów rynku - mówi Jacek Roszyk, prezes zarządu Żabka Polska.

Roman Chajewski, prezes zarządu sieci sklepów Zatoka uważa, że rynek detaliczny w Polsce jest jednym z najbardziej konkurencyjnych w Europie, dlatego warto jednoczyć siły. Współpraca z Żabką pozwoli na wzmocnienie przewagi konkurencyjnej, a także da większe możliwości rozwoju.

Zobacz nasz katalog sieci franczyzowych i upewnij się która franczyza będzie dla Ciebie najlepsza.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram