Sklep tylko na wakacje? Czemu nie!

Autor: Redakcja
Data dodania: 13 lipca 2015
Kategoria:
Sezonowy sklep Chaty Polskiej w Boszkowie (Wielkopolska).
Franczyzobiorcy Chaty Polskiej otwierają sezonowe, wakacyjne sklepy.

Sezonowy sklep Chaty Polskiej w Boszkowie (Wielkopolska).

Można otworzyć sklep sezonowy? Jasne - twierdzą franczyzobiorcy Chaty Polskiej i już po raz kolejny uruchamiają punky w miejscowościach wypoczynkowych.

Już drugi sezon letni w Wiciach k/Darłówka i Boszkowie w woj. wielkopolskim działają sklepy Chaty Polskiej. Mieszczący się przy nadmorskiej promenadzie sklep pana Mariusza Rogawskiego w Wiciach działa od 27 czerwca do końca sierpnia, a przy sprzyjającej pogodzie nawet dłużej. Wicie położone są i nad morzem, i nad "słodką wodą" - tuż obok znajduje się malownicze jezioro Kopań.

Pełen asortyment spożywczy, w tym produkty świeże i marki własnej są kupowane przez urlopowiczów, również z Wielkopolski. Siedem dni w tygodniu od 7:00 do 22:00 nie brakuje klientów, a właściciel dopasowuje swoją ofertę, tak aby każdy był zadowolony. Należący do Renaty i Cezarego Blochów sklep z Boszkowa działa od 25 czerwca do końca sierpnia i jest miniaturą pozostałych, należących do małżeństwa Chat Polskich z Przemętu i z Włoszakowic. Jednak jak podkreśla właścicielka głównie sprzedają się produkty śniadaniowe, jak nabiał i pieczywo oraz produkty grillowe i piwo. Sklep świetnie wkomponowany jest w otoczenie i letniskowy klimat miejsca, w którym przez całe wakacje wypoczywają mieszkańcy z Wielkopolski i z Dolnego Śląska. Co ciekawe, Boszkowo również znajduje się nad jeziorami, obok Przemęckiego Parku Krajobrazowego.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram