Sklep dla rolników w nowej odsłonie

Data dodania: 6 czerwca 2017
Kategoria:
Foto: Grene
Sklep dla rolników w nowej odsłonie

Ostrów Mazowiecka jest kolejnym miastem, które zapisane zostało na mapie franczyzowej sieci sklepów rolniczo-technicznych GRENE.

Najnowsza placówka powstała w ramach współpracy z firmą Agromasz z Rzekunia. Firma Agromasz to mocny punkt zaopatrzenia klientów w artykuły związane z rolnictwem. Ma swoje oddziały w Rzekuniu, Ostrołęce, Przasnyszu i Makowie Mazowieckim. To firma z tradycjami, ponieważ jej historia sięga do roku 1984, kiedy to zatrudnionych było 6 pracowników, a sprzedaż odbywała się w domku letniskowym. Dziś we wszystkich oddziałach firmy zatrudnionych jest około 110 osób.

Nawiązanie współpracy z firmą Kramp w zakresie rozwoju sklepu w Ostrowi Mazowieckiej to przede wszystkim wejście w nową erę. Dziś sklep znacznie odbiega od utartego wizerunku dawnych składnic rolniczych – mówi Krzysztof Wiszowaty z firmy Agromasz. 

Część magazynowa to nadal spora wielkość, ale zdecydowanym atutem jest o wiele większa niż dotychczas część ekspozycyjna, gdzie klient może sam obejrzeć towar, dotknąć go, a także zapoznać się z jego właściwościami czy ceną. Można powiedzieć, że to zupełnie nowa odsłona istniejącego od lat sklepu rolniczego – dodaje.

Sklep w Ostrowi działa już od lat. Nawiązanie współpracy z Kramp to rozszerzenie oferty i dostępności towarów branży rolniczej, które klienci znają już od lat, części do maszyn i ciągników rolniczych, ogumienie, akumulatory, pasy klinowe, odzież roboczą, zabawki, akcesoria warsztatowe, ogrodnicze i gospodarcze, filtry do maszyn, oleje.

Ponadto, sklep oferuje usługę zakuwania przewodów hydraulicznych. Niezwykle istotnym aspektem działalności jest również sprzedaż ciągników znanej marki Zetor oraz różnego rodzaju maszyn rolniczych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram