Sklep Carrefour Express otrzymał wyróżnienie

Data dodania: 24 listopada 2015
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Carrefour Express Plac Bankowy

Koncept sklepu convenience Carrefour Express Plac Bankowy w Warszawie, został uhonorowany tytułem Best Shop Concept w kategorii convenience. Nagrodę, przyznawaną przez wydawcę magazynu Perfect Store, w imieniu firmy, odebrał Marek Lipka, Dyrektor ds. franczyzy i sklepów convenience.

II edycja konkursu Best Shop Concept została rozstrzygnięta podczas VI Międzynarodowych Targów Wyposażenia, Technologii i Usług Dla Handlu „RetailShow”. Celem konkursu jest wyłonienie nowoczesnych i najbardziej innowacyjnych konceptów sklepów dostępnych w różnych formatach, które wyróżniają się zarówno pod względem estetycznym, jak i użytkowym. Koncept sklepu Carrefour Express Plac Bankowy został doceniony za nowatorskie rozwiązania i kompleksowe podejście do klienta.

Odpowiadając na potrzeby rynku i dostosowując się do oczekiwań klientów, przygotowaliśmy kolejną odsłonę konceptu sklepu convenience, wzbogaconą o innowacyjne rozwiązania. Przyznanie tej nagrody traktujemy jako potwierdzenie, że wdrożona wizja rozwoju sklepów convenience, realizowana przez Carrefour Polska, jest doceniana zarówno przez klientów, jak i ekspertów branży handlowej – powiedział Marek Lipka, odbierając nagrodę Best Shop Concept.

Jury doceniło również nowoczesny wystrój sklepu, który oferuje klientom zupełnie nowe doznania zakupowe. Dzięki nowej aranżacji i wyposażeniu, lokal zyskał interesujący design, wnętrze jest nowoczesne i przyjazne, a klienci mają możliwość szybkich, łatwych i wygodnych zakupów.

Ponadto, w placówce Express Plac Bankowy po raz pierwszy uruchomiono nową odsłonę kącika kawowego z kawą wysokiej jakości. Na klienta czeka także wydzielona strefa szybkich zakupów, a w niej szeroka oferta dań gotowych „food to go” (jedzenie na wynos), szybkie przekąski na ciepło typu hot-dog oraz odpiekane na miejscu świeże pieczywo. Sklep świadczy także usługi dodatkowe, m.in. akceptację płatności kartami, doładowanie telefonu, usługę cashback.

Ofertę Carrefour wyróżnia kompleksowe podejście do modelu współpracy franczyzowej, w ramach którego nie tylko oferuje partnerowi rozpoznawalne logo, ale przede wszystkim dba o budowanie współpracy opartej na wieloletnim know-how w zakresie handlu. Dla przedsiębiorców kooperacja ze stabilnym partnerem, jakim jest Carrefour to świetny pomysł na biznes. Sprawdzony koncept franczyzowy, dopasowany do każdego klienta oraz rozpoznawalna marka, ułatwiają odniesienie sukcesu.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram