Sklep budowlany w nietypowej lokalizacji

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Mrówka
Jest to 12 Mrówka w województwie świętokrzyskim i 222. w Polsce.

Sześciotysięczna Kazimierza Wielka (woj. świętokrzyskie) wzbogaciła się o nietypową Mrówkę - market o powierzchni 1800 m² jest zlokalizowany w zabytkowym obiekcie powstałym z dawnej cukrowni.

Na oficjalne otwarcie sklepu w lipcu tego roku przybyło wielu mieszkańców, co świadczy o tym, jak bardzo potrzebny był taki sklep w powiecie. Jest to 12 Mrówka w województwie świętokrzyskim i 222. w Polsce. Inwestorem obiektu jest firma B&H Supply.

Mrówka to jedna z najliczniejszych sieci detalicznych sektora „dom i ogród”. Sklepy funkcjonują głównie w miastach powiatowych, ale także w miejscowościach gminnych w formacie Mini Mrówka.

W Polsce od wielu lat utrzymuje się dobra koniunktura w segmencie związanym z remontami oraz utrzymaniem domów w małych miejscowościach. W 2015 r. przychody całej sieci detalicznej, w wyniku wzrostu popytu oraz uruchomienia nowych placówek, wzrosły aż o 22% i osiągnęły poziom 1,3 mld zł.

Sieć sklepów detalicznych Mrówka rozwija się w systemie partnerskim. Informacja o szczegółach współpracy biznesowej znajduje się w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram