Simple poszukuje franczyzobiorców

Autor: Redakcja
Data dodania: 22 sierpnia 2012
Kategoria:
simple-salon

simple-salon

Firma Simple Creative Products SA, do której należy marka oferująca damską odzież Simple, oprócz sklepów własnych od 2001 roku rozwija sieć poprzez franczyzę.

Obecnie firma posiada 6 salonów franczyzowych i 41 własnych w Polsce oraz 2 zagranicą. Podobnie jak dla salonów własnych, salony franczyzowe lokowane są tylko w większych miastach, w centrach handlowych (sporadycznie na ulicy), w otoczeniu dobrych i znanych marek modowych. Osoby ubiegające się o franczyzę powinny mieć doświadczenie w prowadzaniu działalności handlowej i zamiłowanie do mody. Opłata wstępna jest ustalana indywidualnie. Opłaty bieżące ujęte zostały w umowie i są zróżnicowane.

Obecnie firma poszukuje franczyzobiorców w Krakowie, Opolu i Radomiu. Spółka Simple planuje także zmianę wsytroju wnętrz w trzech salonach (według planów ma być to Warszawa, Kraków i Bydgoszcz).

Marka Simple należy do czołowych polskich firm w segmencie markowej, eleganckiej odzieży damskiej. Swoją ofertę kieruje do dobrze sytuowanych kobiet, aktywnych zawodowo, które preferują nowoczesny, a jednocześnie klasyczny wygląd. W ofercie firmy znajdują się wzory biznesowe, jak i stroje mniej formalne wieczorowo.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram