Simple Creative Products: Główna projektantka odchodzi

Autor: Redakcja
Data dodania: 26 marca 2013
Kategoria:
simple-salon

simple-salon

Lidia Kalita, główna projektantka Simple Creative Products S.A. złożyła wypowiedzenie umowy o pracę. Jej umowa wygaśnie zaraz po zaprojektowaniu kolekcji jesienno zimowej 2013. 

Lidia Kalita, związana z marką Simple od samego początku nie została zwolniona, czytamy w komunikacie Zarządu Gino Rossi S.A., właściciela spółki Simple Creative Products. Jej wypowiedzenie wynika z nowych planów na dalszą pracę zawodową i pewne okoliczności, które uniemożliwiły współpracę między stronami. Zarząd zapewnia, że dalsza działalność Simple Creative Products nie jest zagrożona i spółka będzie rozwijać się zgodnie z założeniami. Lidia Kalita pozostanie na stanowisku do czasu zaprojektowania kolekcji jesień-zima 2013.

Obecnie na polskim rynku działa około 50 salonów marki Simple Creative Products, 6 z nich prowadzą franczyzobiorcy. Brand dostępny jest także za granicą. Dwa salony Simple znajdują się w Niemczech, jeden mieści się na Litwie. Potencjalny franczyzobiorca opłatę wstępną, jak i bieżącą negocjuje indywidualnie.

Simple należy do czołowych polskich firm w segmencie markowej, eleganckiej odzieży damskiej. Swoją ofertę kieruje do dobrze sytuowanych kobiet, aktywnych zawodowo, które preferują nowoczesny, a jednocześnie klasyczny wygląd. W ofercie firmy znajdują się wzory biznesowe, jak i stroje mniej formalne wieczorowo.

Lidia Kalita w 1993 otworzyła wraz z siostrą Mają Palma pierwszy butik Simple Creative Products przy ul. Mokotowskiej w Warszawie. Od początku projekty Simple Creative Products oddawały ducha czasów i przemian jakie następowały w Polsce. Simple Creative Products to pierwszy polski dom mody. Lidia Kalita w sezonie projektuje dla marki Simple ponad 300 modeli ubrań.

Adam Gieras

Szukasz sieci franczyzowej? Sprawdź franczyzy w naszym katalogu.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram