Siedlce mają GRENE

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Grene
Grene z kolejnym franczyzowym sklepem.

Siedlce to kolejne miejsce na mapie sieci rolniczo-technicznych sklepów GRENE, w którym od marca 2017 roku działa nowy punkt sprzedaży. Franczyzobiorcami, którzy zdecydowali się na przystąpienie do systemu są  Aneta i Radosław Toczyńscy.

- Od lat z powodzeniem prowadzimy sprzedaż kolczyków do zwierząt oraz oferujemy szeroką gamę artykułów związanych z produkcją mleka. Samo środowisko rolnicze jest zatem dla nas nieobce i śmiało możemy powiedzieć, że w Siedlcach i okolicach jesteśmy znaną marką. W związku z tym, że od lat mamy kontakty również z innymi franczyzobiorcami sieci GRENE, doszliśmy do wniosku, że warto spróbować swych sił w tej dziedzinie - mówi Radosław Toczyński.

Sklep zlokalizowany jest w Siedlcach przy tzw. Północnej obwodnicy miasta. Klienci znajdą w nim stałe pozycje z oferty GRENE, takie jak części do maszyn i ciągników, artykuły ogrodnicze, akcesoria zootechniczne, zabawki i wysokiej jakości odzież roboczą, ale także śruby, pasy klinowe, łożyska, opony oraz oświetlenie do pojazdów. Niezwykle ważny akcent to zakuwarka do przewodów hydraulicznych, a zatem można zakuwać nowe węże, ale również naprawiać stare. W przyszłości pojawią się także drobne maszyny rolnicze.

GRENE oferuje osobom decydującym się na otwarcie sklepu projekt aranżacji i wyposażenia, przygotowanie infrastruktury, wizualizacji, szkolenia, a także przygotowanie kampanii otwarcia sklepu i dalsze działania promocyjne.

Obecnie w sieci GRENE działa ponad 50 sklepów franczyzowych. Firma planuje, że w 2020 roku w ramach sieci będzie funkcjonowało 350 sklepów (własnych i franczyzowych).

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram