Siedemnasty SUBWAY w sieci LOTOS

Data dodania: 13 września 2017
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Lotos
Siedemnasty SUBWAY w sieci LOTOS

Na początku września LOTOS otworzył siedemnastą restaurację SUBWAY w swojej sieci. Tym razem na stacji MOP Rowień przy autostradzie A1 na Śląsku.

LOTOS rozwija współpracę z siecią restauracji SUBWAY. Do końca br. LOTOS planuje otworzyć jeszcze 2 lub 3 punkty gastronomiczne. LOTOS współpracuje z siecią restauracji SUBWAY wszędzie tam, gdzie widzi dodatkowy potencjał do wzbogacenia stacyjnego menu.

W obszarze pozapaliwowym LOTOS kładzie szczególny nacisk na rozwój oferty gastronomicznej Cafe Punkt. Sukcesywnie wprowadza nowe produkty oraz rozszerza menu na nowych stacjach franczyzowych oraz obowiązkowo na stacjach własnych. W ciągu kilkunastu miesięcy LOTOS otworzył już siedemnaście restauracji SUBWAY na stacjach paliw.

Warto dodać, że ponad połowa, czyli 10 z 17 już otwartych restauracji SUBWAY w sieci LOTOS działa przy drogach tranzytowych (autostradach i drogach ekspresowych).

SUBWAY to amerykańska, największa na świecie pod względem liczby lokali, sieć tzw. restauracji szybkiej obsługi. Globalnie posiada dziś ponad 44 500 restauracji w 110 państwach.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram