szkolenie franczyza eduszkolenie franczyza edu - mobile

Sieciowe lodziarnie w kolejnych miastach

Autor: Redakcja
Data dodania: 23 listopada 2016
Kategoria:
Foto: Wytwórnia Lodów Prawdziwych „u Lodziarzy”
Wytwórnia Lodów Prawdziwych „u Lodziarzy” to sieć, która swoim zasięgiem pokrywa coraz większy obszar.

Sieć franczyzowych lodziarni Wytwórnia Lodów Prawdziwych „u Lodziarzy” rośnie w dynamicznym tempie. W obecnym sezonie pod tym szyldem funkcjonowało łącznie już 16 punktów w całej Polsce. Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym roku będzie ich jeszcze więcej. Obecnie trwają poszukiwania kolejnych lokali w Ełku i Suwałkach.

Wytwórnia Lodów Prawdziwych „u Lodziarzy” to sieć, która swoim zasięgiem pokrywa coraz większy obszar. Należące do niej lodziarnie, oferujące tradycyjne lody, w minionym sezonie działały m. in. w Augustowie, Białej Podlaskiej, Białymstoku, Ełku, Gdyni, Łomży, Olsztynie, Suwałkach i Żarach.

Przedstawiciele sieci nie ukrywają, że cały czas prowadzone są rozmowy na temat kolejnych otwarć. Ze względu na wymóg zachowania poufności póki co nie wiadomo, o jakie lokalizacje dokładnie chodzi.

Na tym etapie możemy jednak zdradzić, że w przyszłym roku pojawią się dwie kolejne lodziarnie w miastach, w których Wytwórnie już były obecne i odniosły spektakularny sukces. Mowa o Ełku i Suwałkach – wyjaśnia Aleksandra Szarkowska, manager rozwoju sieci.

Pierwsza Wytwórnia Lodów Prawdziwych „u Lodziarzy” w Ełku znajdowała się przy ul. Wojska Polskiego 14. Co ciekawe, zainteresowanie tradycyjnymi lodami było w tym mieście na tyle duże, że jeszcze w trakcie sezonu sieć zdecydowała się na uruchomienie drugiego, mobilnego punktu sprzedaży.

Z kolei lodziarnia w Suwałkach działała do tej pory pod wymownym adresem przy ul. Chłodnej. W przyszłym sezonie oba stacjonarne punkty powrócą na swoje miejsce, a oprócz nich pojawią się również kolejne.

Decyzja o otwarciu nowych lodziarni w tych miastach już zapadła. Obecnie trwają poszukiwania odpowiednich lokali. Chętnie wsłuchujemy się przy tym w głosy naszych klientów, którzy na profilu Wytwórni na Facebooku dzielą się z nami swoimi sugestiami – dodaje na koniec Aleksandra Szarkowska.

Wytwórnia Lodów Prawdziwych „u Lodziarzy” to największa w Polsce franczyzowa sieć lodziarni tradycyjnych. Serwowane w nich lodowe przysmaki tworzone są na bazie znalezionego na strychu przepisu babci na domowe lody.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 30 listopada 2022
Omni-commerce – jak kupują polscy konsumenci?
Data dodania: 29 listopada 2022
Innowacje w branży edukacyjnej docenione
Data dodania: 28 listopada 2022
Franczyza Zdrowa Krowa z ambitnym planem na 2023 rok
Data dodania: 25 listopada 2022
Najlepsza oferta Black Week w tym roku

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram