Sieci Livio i Nasz Sklep z nowym dyrektorem ds. franczyzy

Data dodania: 15 września 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
Sieci Livio i Nasz Sklep z nowym dyrektorem ds. franczyzy; Foto: logo GK Specjał

Grupa Kapitałowa Specjał ma nowego członka zespołu. Do firmy dołączył Dariusz Bożek, który objął stanowisko dyrektora operacyjnego i wiceprezesa w spółkach LD Holding  (m.in. sieć Livio) i Nasz Sklep, gdzie jest odpowiedzialny za rozwój twardej franczyzy.

Od 1995 do grudnia 2011 roku Dariusz Bożek związany był z Grupą Kapitałową Emperia. Był współtwórcą i organizatorem ogólnopolskiej sieci franczyzowej sklepów spożywczych Groszek. Był także twórcą konceptu nowoczesnej franczyzy delikatesów Mila, prezesem zarządu Detal Koncept Sp. z o.o.

Do sierpnia 2014 roku pracował w Grupie Eurocash (Tradis), gdzie uczestniczył w procesie restrukturyzacji obu sieci Milea i Groszek aż do połączenia spółki Detal Koncept z Tradis Sp. z o.o. W ostatnim okresie zajmował się rozwojem formatu convenience w Eurocash Dystrybucja.

Ld holding pod brandem Livio systematycznie powiększa ilość sklepów franczyzowych na terenie Śląska. Na koniec sierpnia sieć miała 160 sklepów. Najbardziej dynamiczny przyrost jest na Dolnym Śląsku, który należy do struktur oddziału Śląsk.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram