Sieci bankowe pod okiem ekspertów

Data dodania: 14 listopada 2016
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: freeimages.com
Eksperci ARSS dzielą się wiedzą z zakresu franczyzy.

Akademia Rozwoju Systemów Sieciowych (ARSS) kontynuuje cykl szkoleń dla firm zainteresowanych zagadnieniami pomocnymi w zarządzaniu systemami sieciowymi.

Jedno z ostatnich szkoleń przeprowadzonych przez Akademię Rozwoju Systemów Sieciowych dotyczyło zarządzania siecią franczyzową  w sektorze bankowym. Było to szkolenie zamknięte przygotowane dla firmy Kasa Stefczyka, która rozwija sieć placówek partnerskich w małych i średnich miastach.

Jak powiedział Andrzej Krawczyk, partner Akademii Rozwoju Sieciowych prowadzący to szkolenie, głównym celem spotkania było nabycie praktycznej umiejętności stosowania odpowiednich narzędzi ułatwiających weryfikowanie na jakim poziomie efektywności system funkcjonuje i co zrobić, aby zwiększyć skuteczność podejmowanych działań. Podzielił się też wiedzą jak rozwijać sieć franczyzową bezpiecznie i długofalowo.

Uczestnicy szkolenia uzyskali wiedzę na temat kluczowych czynników determinujących rozwój sieci franczyzowej, agencyjnej, dystrybucyjnej lub partnerskiej - decydujących o sukcesie bądź porażce systemu na rynku oraz zapoznali się z metodami pozyskiwania i weryfikowania franczyzobiorców, inwestorów i partnerów w dopasowaniu do indywidualnej specyfiki systemu franczyzowego.

Kasa Stefczyka oferuje niezależnym przedsiębiorcom możliwość współpracy w formule spółdzielczości finansowej, która w ramach swojej misji stawia na wsparcie rodzimego small biznesu. Placówki tej sieci funkcjonują w ramach regionów, w każdym z nich pracuje menedżer wspierający na co dzień partnerów w każdym aspekcie ich działalności operacyjnej. Dodatkowo partnerzy wspierani są przez centralny serwis sprzedaży zapewniający im wsparcie administracyjno-formalne.

Oprócz Kasy Stefczyka ze szkoleń organizowanych przez Akademię Rozwoju Systemów Sieciowych skorzystały też inne firmy z sektora bankowego – to m.in. Bank BPH i PKO BP. 

Akademia Rozwoju Systemów Sieciowych to zespół specjalistów, który ma wieloletnie doświadczenie w budowie i zarządzaniu systemami franczyzowymi, agencyjnymi i dystrybucyjnymi. Firma działa też w przestrzeni medialnej. Jest wydawcą branżowego portalu Franczyzawpolsce.pl i magazynu „Franczyza&Biznes”.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram