Sieć z burgerami przyspiesza

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Bobby Burger

Sieć restauracji Bobby Burger, w których dominującym elementem menu są burgery, błyskawicznie rośnie. Do końca tego roku pod wspólnym szyldem będzie działać ponad 50 lokali.

Marka rozwija się w systemie franczyzowym. Planuje się, że do sierpnia br. w ramach sieci będzie działać 37 lokali, w tym 29 franczyzowych. Z kolei do końca 2016 roku sieć będzie mieć 53 restauracje.Wśród najważniejszych korzyści, jakie daje współpraca z Bobby Burger, jest m.in. to, że franczyzobiorca może liczyć na niższe ceny zakupu towarów poprzez przystąpienie do zorganizowanej przez franczyzodawcę grupy zakupowej.

Ponadto, lokal franczyzobiorcy objęty jest działaniami marketingowymi, które są prowadzone na skalę ogólnokrajową.

Istotne jest również to, że franczyzobiorca otrzymuje prawo wyłączności terytorialnej, a tym samym gwarancję, że na określonym obszarze nie powstanie inna restauracja tej sieci.

Głównym kierunkiem rozwoju marki jest franczyza. Swój dynamiczny rozwój marka Bobby Burger, która działa na rynku od 2012 roku, zawdzięcza właśnie temu formatowi współpracy biznesowej.

Dumą Bobby'ego są wysokiej jakości burgery. Swoją działalność firma rozpoczęła od uruchomienia foodtrucka i szybko zdobyła popularność klientów. Główną grupą docelową tej marki są młodzi ludzie, którzy oczekują smacznego posiłku, ale w przystępnej cenie oraz w atrakcyjnych, tętniącym życiem miejscach.

Szczegóły dotyczące współpracy z Bobby Burger znajdują się w naszej bazie systemów franczyzowych.

 

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram