Sieć Stokrotka z kolejnym sklepem 

Autor: Redakcja
Data dodania: 1 marca 2015
Kategoria:
Foto: Stokrotka
Kolejny sklep Stokrotki

Sieć sklepów spożywczych Stokrotka otworzyła kolejny supermarket. Sklep ruszył w Bychawie. Pod szyldem tej sieci działa już ponad 251 supermarketów i marketów zlokalizowanych na osiedlach, w mini-centrach i galeriach handlowych w całym kraju.

Stokrotka otwiera zarówno sklepy własne, jak i franczyzowe. Ten model współpracy został uruchomiony w kwietniu 2014 roku. Jak podkreślał prezes spółki Stokrotka Dariusz Kalinowski, 

na rynku powstał autorski program kompleksowego wsparcia dla franczyzobiorców. Jest to gotowa koncepcja detaliczna sprawdzonej franczyzy. 

Program franczyzowy Stokrotki obejmuje także rozbudowany system logistyczny. Spółka posiada 9 regionalnych centrów zaopatrzenia oraz główne centrum dystrybucyjne w Teresinie pod Warszawą.

Stokrotka Sp. z o.o. stanowi część detaliczną Grupy Kapitałowej Emperia, której koordynatorem jest Emperia Holding S.A. notowana od 2002 roku na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Stokrotka Sp. z o.o. jest spółką z polskim kapitałem. Powstała w 1994 roku w Lublinie. Pierwsza placówka detaliczna tej sieci rozpoczęła swoje funkcjonowanie w 1996 roku w Łęcznej koło Lublina. 

INK 

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram