Sieć SPAR powiększyła się o kolejny sklep

Data dodania: 25 listopada 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
Sieć SPAR powiększyła się o kolejny sklep

Kolejną placówkę popularnej sieci otwarto w miejscowości Narol (woj. podkarpackie). Sklep o powierzchni 160 m² posiada 2 kasy i został uruchomiony w formacie SPAR Express.

Narol to niewielka miejscowość położona w niedalekiej odległości od Tomaszowa Lubelskiego. Sklep SPAR znajduje się w budynku położonym na obrzeżach miejscowości, gdzie mieści się również apteka. 

Na adaptację obiektu nie mieliśmy wiele czasu, wszystkie przygotowania zamknęły się w ciągu jednego miesiąca. Otwarcie przebiegło pomyślnie, a frekwencja pozytywnie nas zaskoczyła. Korzystając z tego, że dysponujemy sporym parkingiem tuż przy sklepie, klienci chętnie dokonywali dużych zakupów. Zaobserwowaliśmy, że koszyki zakupowe były większe niż przeciętnie – mówi Anna Basznianin, właścicielka sklepu SPAR Express w Narolu.

SPAR w Narolu to drugi sklep należący do Anny Basznianin - pierwszy został otwarty w maju br. w Tomaszowie Lubelskim również w formacie SPAR Express.

Po tych kilku miesiącach mogę powiedzieć, że sklep w Tomaszowie funkcjonuje bardzo sprawnie i jesteśmy zadowoleni z wyników, jakie osiągamy. Mamy dobrze wyszkolony, zgrany zespół, który świetnie ze sobą współpracuje oraz zadowolonych klientów, którzy regularnie do nas wracają – dodaje Anna Basznianin.

INK 

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram