Sieć spaghetterii wchodzi do kolejnych miast

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Makarun Spaghetti and Salad
Sieć spaghetterii wchodzi do kolejnych miast

W tym roku polska sieć spaghetterii, nie tylko pojawiła się w nowych miastach, takich jak Katowice, Poznań, Wrocław czy Bielsko-Biała, ale także otworzyła kolejne punkty w Warszawie. W najbliższym czasie firma planuje kolejne otwarcia lokali franczyzowych.

Dziś (17 listopada) otworzyliśmy restaurację w Płocku. W przyszłym tygodniu otworzymy kolejny lokal w Warszawie. Z kolei, na przełomie listopada i grudnia uruchomimy lokal w Swarzędzu. W planach jest także otwarcie punktu gastronomicznego przy ul. Św. Marcina w Poznaniu, a zaraz po Nowym Roku kolejną restaurację w tym mieście - w Galerii Malta. Większość z tych lokali będzie zarządzana przez nowych franczyzobiorców, którzy w ostatnim czasie dołączyli do naszej sieci – mówi w rozmowie z franczyzawpolsce.pl Karol Kożusznik, kierownik ds. franczyzy Makarun Spaghetti and Salad.

Przypomnijmy, że pierwszy lokal pod tym logo rozpoczął działalność w 2012 roku w Krakowie. Sieć spaghetterii jako pierwsza w Polsce rozpoczęła sprzedaż włoskiego spaghetti z sosami w formie „take awal”. Sukces na rodzimym rynku wpłynął na decyzję o rozszerzeniu oferty franczyzowej na terytorium Unii Europejskiej. W marcu 2017 r. firma otworzyła pierwszy punkt za granicą, a dokładniej w Centrum Handlowym MUNDSBURG w Hamburgu.

Połączenie atrakcyjnej marki, włoskiego makaronu spaghetti z sosami sprzedawanego w charakterystycznych pomarańczowych kubeczkach sprawiło, że pomysł przypadł do gustu tysiącom zadowolonych klientów. Dowodem na to są również zadowoleni franczyzobiorcy, wśród których są osoby prowadzące więcej niż jeden punkt Makaruna lub mające wyłączność na całe miasto m.in. w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Bielsku-Białej czy Wrocławiu.

Informacja na temat możliwości otwarcia lokalu pod marką Makarun Spaghetti and Salad znajduje się w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram