Sieć sklepów SPAR rozwija się w woj. lubelskim 

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: SPAR w Szczekarkowie

Sieć SPAR uruchomiła placówkę w Szczekarkowie (woj. lubelskie). Sklep o powierzchni 400m² posiada trzy stanowiska kasowe i został uruchomiony w formacie SPAR. To 186 placówka sieci. 

Otwarcie placówki SPAR w Szczekarkowie spotkało się z dużym zainteresowaniem lokalnej społeczności. Wnętrze sklepu zaprojektowano w sposób ułatwiający klientom codzienne zakupy, zadbano również o komfortowy paking przed sklepem.

W okolicy znajdują się głównie małe sklepy, stąd też pomysł na taki, a nie inny format. Zależało nam, aby wyróżnić się większą powierzchnią, a co za tym idzie wyższym komfortem zakupów i szerszą ofertą. Na pewno naszym atutem są też produkty marek własnych, których nie posiadają i w najbliższym czasie nie będą posiadać konkurenci. Po kilku dniach od otwarcia już zauważyliśmy spore zainteresowanie marką własną SPAR - cieszy nas, że klienci doceniają jej walory – mówi Cezary Kuś, właściciel sklepu SPAR w Szczekarkowie.

SPAR jest jedna z największych na świecie franczyzową siecią sprzedaży detalicznej. Sklepy oznaczone charakterystycznym logo funkcjonują w 36 krajach na 4 kontynentach. 12 tys. punktów obsługuje każdego dnia 11 mln klientów. SPAR Polska działa od 1996 roku, a od 2010 roku należy do jednej z największych grup dystrybucyjnych w kraju - Grupy Kapitałowej Bać-Pol. Sieć zrzesza polskich przedsiębiorców i promuje lokalnych producentów żywności, integrując tym samym rodzimy handel tradycyjny.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram