Sieć restauracyjna kusi ofertą dla dzieci

Data dodania: 10 listopada 2015
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: McDonald’s

Światowa sieć restauracji szybkiej obsługi chce przyciągnąć większą liczbę klientów z małymi dziećmi. Zestawy dla najmłodszych już nie tylko z zabawkami.

„Czytajmy z McDonald’s®” to program, który łączy rodziców i dzieci we wspólnej pasji. Są nią książki i wspólne spędzanie czasu. W zestawach Happy Meal po raz kolejny pojawiły się książeczki do czytania. Tym razem najmłodsi mogą wybrać spośród czterech tytułów.

Happy Meal to zestaw przygotowany z myślą o najmłodszych gościach McDonald’s. Rodzice mogą wybierać dla swoich dzieci spośród 156 możliwych kombinacji produktów spożywczych, by jak najlepiej dostosować posiłek do ich potrzeb i upodobań. Np. frytki mogą zastąpić owocogurtem lub pomidorkami koktajlowymi, a napoje gazowane sokami bądź wodą.

Zestaw dziecięcy dostępny jest też w wersji śniadaniowej. W skład każdego zestawu Happy Meal wchodzi również jabłko albo Kubuś Mus o smaku bananowo-jabłkowo-marchewkowym oraz oczywiście zabawka. Z reguły są to ulubieni dziecięcy bohaterowie i postaci ze znanych produkcji kinowych. Od 6 listopada do zestawów dołączone są książki, które zapewniają najmłodszym rozrywkę i rozwijają ich wyobraźnię.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram