Sieć Przedszkoli Zielona Ciuchcia wychodzi z ofertą franczyzową

Autor: Redakcja
Data dodania: 21 marca 2008
Kategoria:

Baby boom dotarł również do Polski i posiadanie dzieci stało się dziś bardzo trendy. Nie mniej trendy jest umiejętne rozwijanie zdolności swoich pociech i to już od najmłodszych lat. Obecnie wyzwaniem dla rodziców posiadających maluchy stało się znalezienie przedszkola zapewniającego dziecku bezpieczeństwo, najlepszą opiekę i wszechstronny rozwój.

Popyt na miejsce w dobrym przedszkolu znacznie przewyższa podaż. Dlatego ilość przedszkoli, placów zabaw oraz placówek oferujących zajęcia dla dzieci rośnie w szybkim tempie. Część z nich decyduje się na rozwój przez franczyzę. Właśnie w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku i ogromne zainteresowanie ze strony rodziców posiadających dzieci, sieć niepublicznych Przedszkoli Zielona Ciuchcia wychodzi z ofertą franczyzową. Przedszkola Zielona Ciuchcia to największa sieć przedszkoli w Polsce istniejąca od 1996 roku. Obecnie Zielona Ciuchcia prowadzi  osiem przedszkoli w Warszawie, a w krótkim czasie planuje otwarcie kilku nowych placówek. Aby ułatwić i przyspieszyć rozwój firmy, spółka zdecydowała się na rozwój przez franczyzę. Licencja franczyzowa uprawnia i zobowiązuje franczyzobiorcę do prowadzenia biznesu pod sprawdzonym znakiem Zielona Ciuchcia z wykorzystaniem całego pakietu franczyzowego (know–how), który został opracowany we współpracy ze  specjalistami z Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych.

Co wyróżnia Zieloną Ciuchcię?
Bogata oferta programowa Przedszkola Zielona Ciuchcia uwzględnia pełny rozwój osobowości małego dziecka - intelektualny, fizyczny, społeczny i twórczy. Autorski „Program Wychowania Przedszkolnego Zielonej Ciuchci” opracowany pod kierunkiem metodyka przedszkolnego zakłada bardzo dobre przygotowanie dzieci do edukacji szkolnej. Nowoczesne i sprawdzone metody nauczania oparte m. in. o Glottodydaktykę prof. Bronisława Rocławskiego oraz Dziecięcą Matematykę prof. Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej sprawiają, że maluchy z przyjemnością czytają, piszą i rozwiązują zagadki matematyczne. Oprócz zajęć dydaktycznych, prowadzonych przez doświadczonych nauczycieli, przedszkole oferuje szeroką gamę zajęć dodatkowych, takich jak nauka języka angielskiego, warsztaty umuzykalniające, naukowe, teatralne, plastyczno-ceramiczne, gimnastykę ogólnorozwojową z elementami korektywy, spotkania ze sztuką – muzyką, teatrem, malarstwem, zajęcia integracyjne oraz zajęcia sportowe, taneczne i balet. Dzieci z powodzeniem uczą się grać w szachy, swoje umiejętności szachowe mogą sprawdzić podczas profesjonalnych turniejów szachowych rozgrywanych pod okiem sędziego szachowego. Poza zajęciami na terenie przedszkola, Zielona Ciuchcia oferuje również naukę i doskonalenie pływania, trening piłki nożnej oraz tenisa ziemnego. Przedszkola zapewniają sprawdzonych trenerów i instruktorów gwarantujących profesjonalne prowadzenie zajęć.

Korzyści dla franczyzobiorcy.
Przystępując do systemu Zielona Ciuchcia kandydat na franczyzobiorcę ma możliwość nie tylko czerpania korzyści finansowych, ale również prowadzenia działalności dającej wiele pozamaterialnej satysfakcji. Przede wszystkim uzyskuje możliwość prowadzenia sprawdzonego biznesu pod nowoczesną, rozwijaną od wielu lat marką oraz wsparcie ze strony franczyzodawcy na wszystkich etapach obowiązywania współpracy franczyzowej. Ponadto franczyzobiorca otrzymuje wyłączność terytorialną oraz stabilność prowadzenia działalności (umowa podpisywane jest na 5 lat).

Dla kogo franchising Zielonej Ciuchci?
Oferta franczyzowa skierowana jest do osób posiadających odpowiednie środki finansowe oraz rozumiejących misję firmy. Obecnie franczyzodawca poszukuje franczyzobiorców gotowych prowadzić przedszkola w miastach o liczbie mieszkańców powyżej 300 tysięcy.

Franczyza to coraz bardziej popularna forma współpracy pomiędzy firmami. Obecnie w Polsce działa już ponad 540 systemów franczyzowych, w ramach, których działa ponad 40 tysięcy firm. „Koncept niepublicznych przedszkoli to dobry, nowoczesny i aktualny pomysł na biznes. Z naszych obserwacji rynku franczyzowego wynika, że edukacja dziecięca to doskonały pomysł na biznes szczególnie w dużych i średnich miastach” mówi Andrzej Krawczyk, Partner Zarządzający w Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych. W dzisiejszych czasach, kiedy zauważalny jest wzrost zamożności Polaków coraz więcej rodziców stać na komfort prywatnych przedszkoli, w których oprócz mało licznych grup, ich dzieci mogą w przyjaznej atmosferze rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności.

Sabina Kobus , 21 marca 2008 r.

 

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram