Polskie salony kosmetyczne rekrutują partnerów

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój
Firma kontynuuje rekrutację na franczyzobiorców.

Spółka Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris powiększa liczbę ekskluzywnych salonów piękności. W tym roku do sieci dołączą kolejni franczyzobiorcy.

Obecnie sieć liczy 22 placówki franczyzowe, w tym 3 znajdujące się w Hotelach SPA Dr Irena Eris oraz 2 w placówkach partnerskich - Dr Irena Eris Beauty Partner. W tym roku, dodatkowo otworzy się placówka franczyzowa miejska w Warszawie oraz dwie w ramach Dr Irena Eris Beauty Partner – mówi Karolina Fałek, specjalista Public Relations.

Dodaje, że firma planuje dalsze powiększenie sieci partnerskiej obydwu konceptów. Skupia się na pozyskiwaniu nowych franczyzobiorców, ale bardzo selektywnie - dbając o zachowanie standardów sieci.

Zakres usług znajdujący się w ofercie Kosmetycznych Instytutów to: zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, masaże i modelowanie sylwetki, sprzęt high-tech, medycyna estetyczna, a także sklep firmowy Dr Irena Eris.

Kandydaci na franczyzobiorców mogą liczyć m.in. na bezpłatne szkolenia dla pracowników i właścicieli przez cały okres trwania umowy, centralne działania marketingowe i PR. Franczyzodawca zapewnia też jednolitą politykę cenową i spójną ofertę zabiegową. Gwarantuje także wyłączność terytorialną.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram