Sieć pizzerii zadebiutuje w kolejnych miastach

Data dodania: 22 września 2016
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Gusto Dominium
Gusto Dominium otworzy franczyzowe pizzerie w Warszawie i być może w Częstochowie.

Polska sieć pizzerii otworzy kolejne lokale franczyzowe. Marka po raz pierwszy pojawi się Mysłowicach, w dalszych planach są debiuty w następnych miastach.

Do grona najemców Quick Parku dołączyła restauracja Gusto Dominium, sieć restauracji należąca do spółki Dominum. Otwarcie tego centrum handlowego jest przewidziane na listopad tego roku.

Nowa pizzeria będzie restauracją własną sieci. Jej powierzchnia wyniesie 100 m² i będzie to pierwszy lokal naszej marki w Mysłowicach. W tym roku planujemy także otwarcie dwóch kolejnych pizzerii w Warszawie. Jedna z nich (franczyzowa) będzie działać na Tarchominie, zaś druga przy ul. Nowy Świat (będzie to restauracja własna sieci). Planujemy także otworzyć franczyzową pizzerię w Częstochowie – mówi nam Małgorzata Ptasińska, kierownik ds. franchisingu Gusto Dominium.

Gusto Dominium to sieć ponad 70 restauracji w Polsce i siedmiu w Rumunii. Firma oparta jest wyłącznie na polskim kapitale. Pierwsza restauracja Dominium została otwarta w 1993 roku w Warszawie przy ul. Złotej.

Współpracując z siecią Gusto Dominium franczyzobiorcy otrzymują bezpieczną koncepcję prowadzenia przedsiębiorstwa, korzystają ze sprawdzonych standardów i wieloletniego doświadczenia firmy. Franczyzodawca oferuje pomoc w uruchomieniu i prowadzeniu działalności na wszystkich etapach trwania współpracy.

Właściciele franczyzowych  lokali uzyskują opiekę szkoleniową i organizacyjną, a także korzystają z działań marketingowych sieci prowadzonych na szeroką skalę. Minimalna kwota inwestycji w pizzerię Gusto Dominium wynosi 150 tys. zł.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram