Krakowska marka zdobywa kolejne rynki

Autor: Redakcja
Data dodania: 2 grudnia 2015
Kategoria:
Foto: NYPD
Sieć pizzerii z Krakowa otwiera lokale w kolejnych miastach.

Krakowska sieć pizzerii rozwijająca się we franczyzie zdobywa rynki kolejnych miast. W najbliższym czasie otworzy lokal w Lubinie, Wrocławiu oraz kolejną pizzerię w Krakowie.

W najbliższym czasie otwieramy dwa lokale franczyzowe. W Lubinie będzie to pizzeria z konsumpcją na miejscu (lokal o powierzchni około 100 m²). Z kolei w Krakowie będzie działać w formacie Express – mówi nam Tomasz Jench, właściciel sieci New York Pizza Department (NYPD).

Planuje się, że pizzerie w Krakowie i Wrocławiu zaczną działać jeszcze w tym roku. Natomiast lokal w Lubinie obsłuży pierwszych klientów w lutym 2016 roku.

Jak dobrze pójdzie, to w tym roku podpiszemy jeszcze 3 kolejne umowy na prowadzenie lokali pod naszą marką. Rozmowy z partnerami są juz bardzo zaawansowane. W 2016 roku chcemy powiększać liczbę lokali zachowując najlepszą jakość dań i obsługi klientów. Najważniejsze jest dla nas to, aby franczyzobiorcy otrzymali jak najlepsze wsparcie i byli zadowoleni ze współpracy – dodaje Tomasz Jench.

Sieć New York Pizza Department (NYPD) powstała w 2009 roku. Jak podkreśla jej właściciel, za cel nadrzędny firma postawiła przybliżenie smaków Nowego Jorku w Krakowie.

Wnętrze lokali przypominają amerykański dinner, profesjonalna obsługa oraz przepyszne amerykańskie pizze i makarony to standardy które cechują nasz lokale tej marki. Firma szybko wyszła poza krakowski rynek. Swój rozwój zawdzięcza m.in. franczyzie. Menu NYPD składa się z amerykańskich pizz, sałatek, makaronów i innych przekąsek, takich jak np. chimichanga.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram