Franczyzodawca wyposaży Twój lokal

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Promocja sieci Biesiadowo
Korzystne warunki współpracy dla nowych franczyzobiorców.

Tegoroczna jesień to dla sieci pizzerii Biesiadowo przełomowy czas. Właśnie ruszyła akcja promocyjna zachęcająca potencjalnych franczyzobiorców do otwierania własnych pizzerii pod szyldem Biesiadowo. 

Każdy kto dołączy do sieci do 30 listopada otrzyma podstawowe wyposażenie lokalu GRATIS! W skład wyposażenia wchodzą: dwukomorowy piec do pizzy, bemar i opiekacz do kebaba, grill kontaktowy, frytownica oraz mikrofala.

Promocja umożliwia otworzenie własnej pizzerii już od 30 tys zł.  To najkorzystniejsza oferta franczyzowa w tym sezonie.
Spółka Wojtex, właściciel kilku dobrze prosperujących franczyz gastronomicznych od lat udowadnia, że rozpoczęcie własnego biznesu w gastronomii przy niskim nakładzie inwestycji jest możliwe.

Polecamy wywiad z Wojciechem Goduńskim: Błyskawiczne decyzje, korporacyjny sznyt

Do tej pory organizowaliśmy cyklicznie akcję „PIEC DO PIZZY ZA 1 ZŁ”. W tym roku postanowiliśmy pójść krok dalej i stworzyliśmy promocję jakiej jeszcze nie było. Liczymy, że nasza oferta zachęci potencjalnych franczyzobiorców do współpracy z nami – komentuje Wojciech Goduński, właściciel firmy Wojtex.

Do spółki należy pięć systemów franczyzowych – sieć pizzerii Biesiadowo, Crazy Piramid Pizza, sieć smażalni ryb Rybkodajnia, bary Western Chicken i mini kawiarnie Coffeeloffee.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram