Sieć pizzerii stawia na mobilność w relacjach z franczyzobiorcami

Data dodania: 1 lutego 2017
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: freeimages.com
W ciągu najbliższych dwóch lat marka planuje otworzyć około 10 lokali własnych.

Nowy rok - nowa strategia rozwoju sieci pizzerii. Firma, która rok temu uruchomiła ofertę franczyzy pozyskała inwestora i zmienia taktykę działania.

Jak dowiedział się portal Franczyzawpolsce.pl, właściciel marki FunPizza spółka Venta pozyskała inwestora, dzięki któremu skupi się na rozwoju sieci lokali własnych i franczyzowych.

Planujemy, że w ciągu najbliższych dwóch lat otworzymy około 10 lokali własnych. Nie oznacza to jednak, że rezygnujemy z franczyzy. Będziemy prowadzić rekrutację kandydatów na franczyzobiorców. Mamy sporo zgłoszeń dotyczących możliwości otwarcia pizzerii, ale z doświadczenia wiemy, że droga od podpisania przez kandydata umowy franczyzowej do otwarcia lokalu jest długa. Naszym celem jest przebudowa oferty franczyzowej w taki sposób, aby nie tylko zachęcała do współpracy, ale była skuteczna – opowiada Piotr Dawiskiba, właściciel konceptu.

Zaznacza też, że jedną z nowością będzie mobilna aplikacja, za pomocą której franczyzobiorca będzie miał dostęp do całego pakietu dokumentacji związanej z umową franczyzową (m.in. podręcznik operacyjny). Mobilna aplikacja będzie również zawierać informacje potrzebne pracownikom właściciela franczyzowego lokalu. Ponadto, uruchomiony zostanie portal szkoleniowy,  dedykowany przyszłym franczyzobiorcom.

Oferta franczyzy FunPizza zadediutowała na rynku w lutym br. Pizzerie działające pod tym logo będzie wyróżniać duży wybór rozmiarów pizzy (od 26 cm do 60 cm), prosta polityka cenowa - cena końcowa uzależniona jest od ilości składników oraz nowatorskie podejście do obsługi klienta (np., możliwość wygrania rabatu czekając na zamówienie i grając w autorską grę „The Fun Men”).

Dodatkowo, pudełka w których dostarczana jest pizza nie są zwykłymi opakowaniami, jest to również gra „Bitwa o ostatni kawałek”, a każdy nowy klient do zamówienia otrzymuje pionki i kostkę do gry.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram