Pizza jest na czasie

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Gusto Dominium
Rośnie sieć pizzerii Gusto Dominium.

W połowie kwietnia w Warszawie został uruchomiony nowy lokal Gusto Dominium. Wkrótce kolejne otwarcie lokalu popularnej pizzerii.

Restauracja umiejscowiona jest w Centrum Handlowym „Berensona” i ma powierzchnię 97 m². W lokalu znajduje się około 40 miejsc siedzących, a w sezonie letnim goście będą mogli korzystać z ogródka o powierzchni 30 m². Wcześniej, w tym lokalu działała restauracja nie należąca do żadnej sieci gastronomicznej.

Aranżacja lokalu nawiązuje do przyjętej przez sieć strategii, której głównym założeniem jest budowanie unikalnej atmosfery włoskiego domu. W menu goście znajdą potrawy charakterystyczne dla Włoch takie jak pizze, pizze bianche, makarony w wielu odsłonach czy tradycje pierogi Calzone.

W kwietniu tego roku planowane jest otwarcie kolejnej restauracji własnej na warszawskim Wilanowie. Spółka Dominium jest właścicielem sieci restauracji Gusto Dominium, w której obecnie funkcjonuje ponad 70 lokali w całej Polsce, a także 8 w Rumunii.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram